4 maja 2018

Kilka newsów


Anthony Carelli (Santino Marella) w jednym z ostatnich wywiadów stwierdził, że Impact Wrestling przeżywa ostatnio wspaniały okres. Fragment jego rozmowy:

"Powiem szczerze, Impact Wrestling jest dość ciekawym fenomenem, ponieważ przeżyli parę reinkarnacji - TNA, czy Impact Wrestling. Czasami zjawi się ktoś nowy za sterami i ludzie zastanawiają się jak to wszystko wpłynie na federację. Czasami jednak inni myślą, że nic się nie zmieni, to taka sama rzecz co kiedyś, zjawiają się ci sami goście, co nie łączy się z obecnym odrodzeniem. Aktualnie da się jednak odczuć różne opinie - Scott za sterami oraz Don - to wielka zmiana. Początkowo wydawało się, że będzie jak kiedyś i do federacji zawitają same nabytki z WWE, ale takie opinie były wygłaszane tylko przez moment. Teraz dzieje się zupełnie inaczej. Ściągają (Impact Wrestling) świeże, nowe gwiazdy. Jeśli jest to ktoś z WWE, to ok, nie widzę z tym problemu, ale roster nie jest skupiony na nabytkach z WWE. Mentalność i kierunek podążania federacji jest w porządku oraz jest dobra dla biznesu, bo ludzie potrzebują rywalizacji. Przez długi czas WWE nie miało rywala, a aktualnie są miejsca, które mogą podjąć walkę."

"Myślę, że show było niesamowite. Pokazało kierunek, w jakim podąża federacja. To zabawne, bo walcząc z WWE pokazuje się, że federacja w jakimś stopniu się liczy. Bez budżetu nie da się jednak podjąć działań. Nie można walczyć z potężną promocją, na jaką pozwala sobie WWE. "

"Dla wszystkich ludzi oglądających wrestling w domach i świata wrestlingu - zwróćcie uwagę na ewolucję IW. To jest prawdziwe tworzenie historii. Kiedy powstawało ECW - czułeś to i wiedziałeś, że to wspaniały moment dla wrestlingu. Teraz przeżywamy zupełnie inny, ale też legendarny moment dla tego biznesu. Oglądajcie to, uczestniczcie w tym i kiedyś będziecie mogli powiedzieć, że byliście częścią tej ewolucji. Zrobiliśmy coś dobrego i możemy mierzyć się z wielkim potworem, jakim jest WWE."


Tessa Blanchard również wypowiedziała się na temat Impact Wrestling, ale jej tematem było samo dołączenie do IW. Stwierdziła, że jest w federacji, ponieważ Impact Wrestling jest ostatnio na fali. Występują tu wielkie gwiazdy takie jak Pentagon, Brian Cage. Jeśli chodzi o dywizję kobiet, to ona jest aktualnie najgorętsza gwiazdą. Oprócz tego dodała, że to IW miało najbardziej konkretne plany wobec niej i mimo zainteresowania innych federacji uznała, że to Impact może jej zaoferować najwięcej.

Według "Wrestling Observera", Impact Wrestling chce tak rozplanować tapingi, żeby nie emitować w telewizji materiału nagranego wcześniej niż trzy miesiące przed. Można zauważyć, że zaczęto już to robić, ponieważ ostatnie tapingi odbywały się w ostatnim tygodniu kwietnia.

Kolejne tapingi natomiast zaplanowane zostały na 1 i 2 czerwca. Odbędą się one w Windsor, Ontario w Kanadzie w budynku St. Claire College.

Aktualnie za kwestie kreatywne odpowiedzialni są Sonjay Dutt, Don Callis, Scott D'Amore oraz Jimmy Jacobs. Oprócz tego do pomocy przydzieleni im zostali Konnan, Tommy Dreamer i Joseph Park.

Ivelisse Velez w jednym z ostatnich wywiadów stwierdziła, że bardzo chciała spróbować swoich sił w Impact Wrestling, ale federacja się niestety do niej nie odezwała.

Rey Fenix miał wystąpić na tapingach po Redemption PPV, ale wystąpiły u niego pewne problemy z wizą i luchador musiał wrócić do Meksyku.

1 komentarz: