19 października 2018

Impact Wrestling - wyniki tapingu z dnia 16.10.2018

Raport z IW jutro, dzisiaj się nie wyrobiłem
Rich Swann def. Willie Mack

Desi Hit Squad def. The Beach Bums - Gama Singh ogłosił, że od teraz DHS będzie projektem odświeżonym, bo towarzyszem Rohita będzie Gama Singh Jr. 

Taya Valkyrie def. Tessa Blanchard via DQ - Tessa uderzyła sędziego, bo obawiała się porażki.

Impact Wrestling Tag Team Championship Match - LAX def. Matt Sydal & Ethan Page

Sami Callihan def. Trevor Lee - po walce pojawił się Cage, który zaatakował Callihana. Sami próbował bronić się za pomocą swojego kija baseballowego, ale Brian mu na to nie pozwolił i zablokował atak.

The Lucha Brothers def. OGZ

Jordynne Grace def. Katarina

Moose def. Eddie Edwards - długa walka, podobno dobra i stiffowa. Po walce Alisha pomogła swojemu mężowi w wyjściu na zaplecze.

Eli Drake chciał porozmawiać z Josephem Parkiem o tym, co stało się podczas BFG. Doszło do tego, że panowie planowali wystosowanie pozwu federacji za to, że dopuściła się ona do niebezpiecznych warunków pracy. Eli jednak w pewnym momencie zaatakował Josepha i wykorzystał do tego krzesło.

Su Yung def. Kiera Hogan - być może jest to powtórne nagranie tej walki bez zbędnego używania mocy magicznych podczas poprzednich tapingów.

Impact Wrestling World Championship Match - Johnny Impact def. Killer Kross


1 komentarz:

  1. Zastanawiam się czy tym Gama Singh Jr. nie będzie Vikas Kumar, który jest od dawna w rosterze IW a jeszcze nie zadebiutował.

    OdpowiedzUsuń