13 listopada 2018

Impact Wrestling - wyniki tapingów z dni 11-12.11.2018


LAX def. Fallah Bahh & KM

Knockouts Championship Match - Tessa Blanchard def. Ray Lyn - po walce zjawiła się Taya Valkyrie, która ogłosiła, że na Homecoming PPV zmierzy się z Tessą w walce o pas.

Eli Drake zjawił się w ringu i po raz kolejny mówił o tym, że hardcore zabija wrestling. Przerwał mu Tommy Dreamer, który chciał walczyć, ale Eli się wycofał.

Johnny Impact def. Matt Sydal - Killer Kross zaproponował Impactowi swoje usługi, ale Johnny mu nie zaufał.

Su Yung def. Heather Monroe - Su chciała się wyżyć po walce na przeciwniczce, ale Kiera Hogan nie mogła na to pozwolić. Zjawiła się też Allie, która przeszkodziła Kierze w ataku będąc cały czas pod kontrolą Yung.

Lucha Bros def. Rich Swann & Willie Mack

Ogłoszono, że LAX zmierzą się z Lucha Bros na Homecoming PPV w walce o pasy drużynowe.

Jordynne Grace def. Katarina

The Rascalz def.  jakieś ziomy

Desi Hit Squad def. jakieś ziomy

X-Division Championship Match - Brian Cage def. Sami Callihan - Cage po walce przekazał, że zrobi coś czego brakowało w federacji. Zamierza wykorzystać opcję C i zrzeka się tytułu, bo chce zmierzyć się z Impactem o pas na Homecoming PPV.


Taya Valkyrie & Johnny Impact def. Tessa Blanchard & Moose - Tessa odklepała po dźwigni od Tayi. W trakcie walki Moose chciał użyć krzesła, ale przeszkodził mu w tym Killer Kross. Zdenerwowało to Tessę i sytuację musiał uspokajać Moose. Zjawił się także Brian Cage, który wykonał German Suplex na Krossie. KK szybko wstał i razem ze swoją ekipą opuścił ring. 

Jake Crist def. Willie Mack - była to walka kwalifikacyjna do Ultimate X Matchu na Homecoming PPV, gdzie stawką będzie pas X-Division.

Allie def. Heather Monroe - Allie po walce chciała udusić Monroe, ale przeszkodziła jej Kiera Hogan. Su zmusiła Kanadyjkę do ataku skierowanego przeciwko byłej koleżance.

Ethan Page def. Matt Sydal - była to walka kwalifikacyjna do Ultimate X Matchu na Homecoming PPV, gdzie stawką będzie pas X-Division.

Jordynne Grace def. Ruby Raze

Rich Swann def. Dave Crist - była to walka kwalifikacyjna do Ultimate X Matchu na Homecoming PPV, gdzie stawką będzie pas X-Division. Po walce Dave zaatakował Richa, ale Callihan chciał, żeby panowie się uspokoili. Pojawił się Willie Mack, który przegonił oponentów.

Trey Miguel def. Trevor Lee - była to walka kwalifikacyjna do Ultimate X Matchu na Homecoming PPV, gdzie stawką będzie pas X-Division.

Fenix def. Santana - podobno świetna walka.

Moose def. Brian Cage via DQ - DQ spowodował Eddie Edwards, który zaatakował Moose'a w stroju ze szpitala. 

Turkey Suit Match - Kikut Aro, Dezmond Xavier, Alisha Edwards, KM & Fallah Bahh def. Rohit Raju, Disco Inferno, Katarina, Jake Crist & Eli Drake - Disco został przypięty i dopiero Scarlett Bordeaux namówiła go do ubrania stroju kurczaka. 2 komentarze:

  1. Ile jeszcze Dezmond Xavier będzie czekał na bycie mistrzem X division?

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajnie że wraca Ultimate X ale jakim cudem Ethan Page tam będzie? Co on ma wspólnego z X Division? Tak samo Jake Crist który pokonał Macka. Trevor Lee nadal jest jobberem i przegrywa nawet z jakimś nieznanym gościem. DJZ w ogóle nie ma od pół roku. Dezmond Xavier bierze udział w jakimś debilnym tag matchu ze strojem indyka. Nie podoba mi się to co robią z X Division.

    OdpowiedzUsuń