15 lutego 2020

Impact Wrestling - 11.02.2020 - RAPORT


Show otworzyło dwuminutowy klip przedstawiający rywalizację Jordynne Grace i Tayi Valkyrie. Jej kulminacją będzie walka wieczoru, w której obie panie zmierzą się po raz kolejny o Impact Knockouts Championship.

Eddie Edwards i Michael Elgin stoczyli drugą walkę w Best of Five Series, z której zwycięsko wyszedł ten ostatni. Zatem Big Mike'owi wystarczy jeszcze jedno zwycięstwo, aby zmierzyć się z Tessą Blanchard (Mecz nie był tak dobry, jak ich poprzednie walki, ale na pewno jego jakość nie spadła poniżej pewnego poziomu. Chciałbym, aby zawodnicy zmierzyli się w jakichś gimmick matchach, bo solowe pojedynki bez dodatkowych elementów na dłuższą metą znużą nawet najcierpliwszych fanów).

Gabby Loren stała przed garderobą Tayi Valkyrie, oczekując przeprowadzenia z nią wywiadu. Mistrzyni powiedziała, że jest gotowa na Jordynne Grace. Wszyscy, w tym Gabby, są przeciwko niej. Taya chwalił się kilkakrotnym pokonaniem Tessy Blanchard w meczach tytułowych i byciem najdłużej panującą mistrzynią. W ostatnich słowach wyraziła słowa wdzięczności ​​Johnny'emu E. Bravo za to, że wciąż jest po jej stronie.

W drugim spotkaniu dnia Madman Fulton pokonał Dagę (To był całkiem dobry mecz, Fulton ma wiele niezrealizowanych możliwości. Naprawdę chcę, żeby uwolniono go ze smyczy)

Po meczu przeszliśmy do Moose'a, który był pod opieką masażystki. Łoś poprosił, aby rozmasowała mu tyłek, ponieważ Rhino był bólem w tym miejscu. Jest zmęczony ciągłymi zmaganiami z Nosorożcem i Impactem. Z nieznanego powodu znów musi zmierzyć się z tym rywalem, ale jest pewny zwycięstwa, odkąd pokonał go na Hard to Kill. W tym momencie ważniejsza jest ochrona jego ciała. Gdy masażystka odeszła zjawił się Rhino. Powiedział kilka słów czarnoskóremu wrestlerowi, po czym sprawił mu lanie ręcznikiem.

Fallah Bahh (z TJP) zwyciężył Ethana Page'a (z Joshem Alexandrem) (To był solidny i zabawny Tag Team match)

Po sytuacji w zeszłym tygodniu, która wydawała się zmartwychwstaniem Su Yung, James Mitchell i Havok spotkali Susie za kulisami. Mitchell był podekscytowany widząc Susie, co sprowokowało go do przekonania, że ​​Su Yung może jednak nie wróciła. Mitchell poprosił podopieczną, aby za nim podążyła. Wtedy okazało się, że Susie jest już przeszłością.

RVD (z Katie Forbes) pokonał Joey'a Ryana (Trochę różniło się to od zwykłego meczu z penisaem Joey'a Ryana w roli głównej, ale nadal w większości wszystkie elementy są zachowane. Wydaje mi się ciekawe to, że RVD stał się pierwszą osobą, która nie zareagowała na finisher Ryana).

Su Yung założyła Mitchellowi linę z pętlą na szyję i prowadziła przez korytarz w nieznanym kierunku. Następnie zaczęła go dusi do momentu, aż ten przeniósł się z naszej rzeczywistości do Undead Realm. Na koniec Mitchell powiedział, że tatuś powrócił do domu.

Willie Mack spotkał się Johnnym Swingerem za kulisami przed meczem z Mahabali Sherą. Swinger zaproponował "partnerowi" kilka pomysłów do odniesienia zwycięstwa, ale Mack odrzucił je i kazał mu zostać w miejscu, w którym stoi. W ten sposób najbardziej mu się przysłuży.

Willie Mack pokonał Mahabali Sherę przez DQ, gdy do meczu dorzucił swoje trzy grosze Rohit Raju. Johnny Singer przegonił Desi Hit Squad z ringu, po czym mecz został zrestartowany jako Tag Team match. Shera i Raju pokonali swoich oponentów (Choć Mack and Pack może być jedną z lepiej napisanych historii w Impact Wrestling, sam mecz nie porwał. Sprawiono, że Swinger okazał się sympatyczną postacią w odróżnieniu od Macka, którego zachowanie jest sprzeczne z jego postacią. Odkąd pamiętam zawsze chętnie współpracował z innymi wrestlerami w róznych federacjach)

Gabby Loren przeprowadziła wywiad z Tessą Blanchard na temat meczu z Acem Austinem na zbliżającym się Sacrifice o mistrzostwo świata. Tessa mówiła o „różnych” psychologicznych zagrywkach rywala, takich jak próba przespania się z Alishą Edwards lub flirt z mamę Trey'a. Ace Austin przerwał wywiad. Powiedział, że Tessa brzmi nieprzekonująco, nigdy nie zdobędzie aprobaty tatusia. Zawodnik dodał, że ma coś dla dziewcząt z syndromem tatusia. Tessa uderzyła Austina. Reno Scum i Rascalz wbiegli pomiędzy i rozdzielili walczących.

Gdy Josh Mathews zapowiadał, co zobaczymy w przyszłym tygodniu, znów usterki techniczne  spod znaku ICU utrudniły przekaz telewizyjny.

W walce wieczoru Jordynne Grace pokonała Tayę Valkyrie (z Johnnym E. Bravo), zostając nową Impact Knockouts Championką (Uważam, że jeśli zmiana tytułu powinna odbyć się bez interwencji Bravo i antyklimatycznego zakończenia. Poza tym najlepiej, gdy Jordynne zdobyłaby tytuł na  Hard to Kill przed własną publicznością, a nie tą meksykańską, która mocno kibicowała Valkyrie).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz