16 grudnia 2010

Christian Cage vs Jeff Jarrett

TNA Against All Odds 2006
NWA World Heavyweight Championship
Christian Cage vs Jeff Jarrett (c) (w/ Gail Kim)

Przed walką Larry Zbyszko ostrzegł, że jeśli ktoś wtrąci się do pojedynku, zostanie zwolniony. Na ring wchodzą Larry Zbyszko z Davem Hebnerem, aby powiedzieć, że walkę będzie sędziował ...Earl Hebner ! Jest to jeden z najbardziej kontrowersyjnych sędziów, który sędziował walkę Shawna Michaelsa z Bretem Hartem z Survior Series 1997 - Montreal Screwjob.
Zaczynamy pojedynek. Christian wygrywa zwarcie i przechodzi do Headlocku a zaraz później wykonuje Shouder Block jednak próby pinu nic nie dały. Cage chciał przejść do Unprettier, lecz Jarrett uwolnił się. JJ wyprowadza knee i kilka punchów, przechodzi do Headlocku a zaraz po tym upokarzająco uderzał go w głowe. Capitain Charisma wściekle rzucił się na Jarretta, by wszystko zakończyć roll-upem, ale pin tylko do dwóch. Jarrett próbował Suplex za ring, tyle tylko, że Cage skontrował to na Falling Reverse DDT. Christian nie czeka i wchodzi na narożnik, lecz zamiast trafić w JJ'a to spadł prosto na barierki. Jarrett katapultą wbił Cage'a w metalowe barierki i zaczął osiągać przewagę za ringiem.

Wracamy do ringu. Jarrett wykonuje Dropkick który daje mu 2 count. Dodał do tego Back Drop Powerbomb ale to też nie dało mu pinfallu. Później założył Chinlock, z którego próbował sie uwolnić Christian, lecz i tak wciąż był w defensywie. Później zaczął się przepychać z sędzią Earlem Hebnerem. JJ zagaduje Hebnera, w czasie gdy Gail Kim z trzeciej liny wykonuje Hurricarane na zamroczonym Christianie! Jarrett chce przypiąć, ale daje mu to tylko 2 count. Jeff jednak nie zwania tępa i atakuje Cage'a. Po Irish Whipie, Christian zapina Sleeper Hold, jednak JJ uwalnia się z tego. Christian przechwytuje Dropkick Jarretta kontrując go na Powerbomb. Zaraz po tym wykonuje Figure Four Leglock! Z pomocą Gail Kim, JJ chwyta się lin. Christian też zaczyna się kłócić z sędzią i w zamian dostaje Enzuigiri od Jarretta. Teraz to JJ zakłada Sharpshootera! Od razu przypomniało się Survivor Series 1997. Christian dochodzi do lin, lecz Jarrett przeciąga go na środek ringu. Cage chwyta nogę JJ'a i to on trzyma teraz Jeffa w Reverse Sharpshooterze! JJ wypychnął go nogami, a Christian spadł głową prosto na jego ... no wiadomo co. Cage blokuje punchy JJ'a, dokłada Atomic Drop i Clothesline, by na koniec wykonać Inverted Tornado DDT. Sędzia doliczył do dwóch, a chwile później został podcięty przez Jarretta. Sędzia Earl Hebner zwija się z bulu, a w centralnej cześci ringu Christian próbuje wejść na liny, jednak do walki wtrąca się Gail. Publiczność zaczyna skandować "Fired Kim!" jednak sędzia tego nie widział a najwyraźniej nie słyszał. Jarrett wykonuje The Stroke przez 3 linę !!! Finisher po którym każdy siada, a co dopiero z narożnika. Sędzia powoli doczołguje się i odlicza, ale tylko do dwóch!

Jarrett zaczyna okładać Cage'a, a do tego Irish Whip po którym Christian wleciał prosto na leżącego Earla Hebnera. Christian wykonuje Unprettier, ale nikt nie odlicza. Do ringu przybiegł inny sędzia ale klepnął tylko do dwóch! Christian chciał wykonać Forward Russian Legsweep, ale JJ zablokował to uderzając Cage'a w czułe miejscie. Zauważył to sędzia i chciał zdyskwalifikować Jarretta, lecz i jemu sie dostało od JJ'a. Jeff pozbył się dodaktowego sędziego, a Gail wrzuciła krzesło do ringu. Christian zablokował uderzenie z krzesła i wykonał Flying Dropkick na Jeffie. Próba pinu jednak mało to daje bez sędziego. Christian złapał Gail Kim, ale okręcając się dostał uderzenie z gitary od Jarretta! Gail pozbierała kawałki po gitarze, a Jarrett próbuje przypiąć Cage'a, lecz Earl Hebner dolicza do dwóch! JJ zagaduje sędziego, a Gail na narożniku próbuje naskoczyć na Christiana, lecz w locie dostaje Powerbomb! Jarrett próbuje wykonać Unprettier, jednak nie udaje mu sie i chce wykonać The Stroke, ale z tego wszystkiego to Christian wykonuje poprawie Unprettier !!! Sędzia powoli ale dolicza do trzech i Capitain Charisma zostaje nowym mistrzem NWA World Heavyweight !!!
by Xpert

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz