16 grudnia 2010

Christopher Daniels vs AJ Styles

TNA Against All Odds 2005
X-Division Championship - Ironman Match
Christopher Daniels vs AJ Styles

Ironman match ustalony na 30 minut między mistrzem Dywizji X AJ Stylesem i pretendentem Christopherem Danielsem. Każde przypięcie lub odklepanie po submissionie to jeden punkt. Wygra ten zawodnik, który w przeciągu 30 minut będzie miał więcej punktów.

Zaczynamy walkę. Początek typowo z zapasów amatorskich. Daniels założył Chinlock a po tym roll-up, lecz 2 count. Kilka roll-upów od obu zawodników, jednak nie przyniosło to większego skutku. Daniels wyprowadza Clothesline i zakłada boczny Headlock. AJ uwalnia się ale nie trafia z Dropkickiem. Dopiero drugi Dropkick był udany. Daniels wypada za ring a tam AJ dopada go i wykonuje Reverse Frankensteiner! Walka przenosi się za ring. Wymiana snapami i punchami jednak szybko wracają do ringu gdy sędzia powoli doliczał do 10. Armbar Locked od AJ'a i odbicie od lin gdzie trafia Danielsa Shouder Blockiem. Styles znów przechodzi do Armbaru ale Daniels sprytnie kontruje to na Leg Choke. I znów kontra po czym AJ przechodzi do Armbar Locked dociskając kolanem głowę. Później dodał kilka Roundhouse Kick który dał mu 2 count. AJ dalej zakłada Armbar na lewej ręce Danielsa. The Phenomenal pozbywa się Danielsa z ringu a zaraz po tym wykonuje Baseball Slide. Dorzuca też Crossbody za ring. Obaj zawodnicy wracają do ringu. AJ znów chciał wykonać podobną akcje, lecz Daniels popchnął wprost na metalowe barierki. Daniels długo trzyma w defensywie AJ'a. Wyprowadza kilka kopnięć kolanem i Elbow Drop który daje mu 2 count. Dodał też Back Inverted Mat Slam, Spear i na koniec Arabian Press. Wszystkie te akcje dały mu 2 count. Później założył Gannosuke Clutch, ale szybko AJ uwolnił się z tej dźwigni wyprowadzając Discus Clothesline. AJ wykonuje serie Clotheslinów, Spinning Heel Kick oraz Stylin' DDT ale to też daje tylko 2 count. Dodaje kombinacje Vertical Suplex/Neckbreaker Slam ale to też daje tylko pin do dwóch. Daniels próbuje kontrować, lecz AJ wyprowadził przez to Back Drop Suplex. Tyle się dzieje a to dopiero środek pojedynku. AJ wchodzi na narożnik i wykonuje Springboard 450° Splash, lecz prosto na kolana Danielsa! Chris wykonuje Angel's Wings po którym uzyskuje 3 count !!!

AJ Styles 0 - 1 Christopher Daniels

Daniels wykonuje Gutwrench Backbreaker i wyprowadza dwa Stompy. Dodaje Elbow Drop i Double Knee Facebreaker, 2 count. AJ powoli się budzi i wyprowadza kilka punchów, Irish Whip i Back Body Drop. Irish Whip po którym Daniels zakłada Abdominal Stretches. Bardzo trudna dźwignia do uwolnienia się. AJ przerzuca przez siebie Danielsa i rozpędza się, lecz The Fallen Angel wrzuca go twarzą na line po czym uzyskał 2 count. Daniels wykonuje Side Slam Backbreaker po którym także uzyskuje klepnięcie do dwóch. Daniels chciał wynieść AJ'a, lecz ten wykonuje Back Springboard Back Elbow Smash. Zaraz po tym kilka High Kicków i Spine Breaker, ale znów sędzia klepnął do dwóch. AJ nie czeka i wykonuje Springboard Flying Forearm Smash, ale tylko 2 count! Styles ma jeszcze tylko 10 minut na przypięcie Danielsa. Jednak to Christopher wykonuje Moonsault Running Neckbreaker! Próba pinu, ale znów tylko do dwóch! Fallen Angle dokłada Spin-Out Powerbomb ale znów 2 count! Próba wyniesienia przez Danielsa, lecz AJ kontruje to na Pelé Kick! Sędzia widzi, że obaj zawodnicy się nie podnoszą i zaczyna odliczać. Seria punchów od AJ'a i Daniels znów skontrował i wykonał Samoan Drop. Próba Best Moonsault Ever, ale AJ odsuwa się. Styles dodaje też German Suplex, a zaraz po tym wykonuje Angle's Wings! Jakimś cudem Daniels nie dał się odklepać do trzech! Niesamowity pojedynek. AJ szykował się do Styles Clash, lecz został wepchnięty przez Danielsa do narożnika. Daniels wynosi Stylesa, lecz ten wykonuje Small Package i uzyskuje pinfall !!!

AJ Styles 1- 1 Christopher Daniels

Wściekły Daniels pozbywa się AJ'a z ringu. Chris chciał początkowo zabrać pas, lecz zdecydował się uderzyć AJ'a o metalowy narożnik. 5 minut do końca a na czole AJ'a pojawiła się krew. Daniels przeczołgał go do ringu i próba pinu, jednak nieudana. Później zaczął okładać punchami Stylesa, po czym co raz więcej krwi pojawiło sie na czole AJ'a. Seria Headbuttów i dłuższej defensywie Christopher Daniels. The Fallen Angle wykonuje na zamroczonym Stylesie STO, ale tylko 2 count! Daniels wciąż wyprowadza Headbutty i punchy a do końca już niewiele. Mordercze przypięcia od Danielsa jednak nic mu nie dawały. Daniels spojrzał na zegar i zobaczył, że to już czas by wykończyć AJ'a. Szykowało się Angel's Wings, lecz AJ zaczął wyprowadzać silne punchy! Jednak szybko Daniels wykonał Reverse STO i założył Koji Clutch!!! Kilka sekund do końca a AJ wciąż nie chce się poddać!

Koniec czasu!!! Daniels myślał, że wygrał ale przecież AJ się nie poddał. Wynik 1-1 przez co AJ pozostaje mistrzem Dywizji X! Chwila, chwila. Daniels bierze mikrofon i mówi, że chce dodatkowego czasu. Zgodził się z nim tamtejszy booker Dusty Rhodes i walka zostaje wznowiona!

Daniels wyprowadza kilka punchów i wykonuje Neckbreaker, tylko 2 count! Daniels wstawił AJ'a na narożnik i szykował się do Hurricarany jednak Styles pozbywa się go z narożnika i to on wykonuje Reverse Frankensteiner !!! Od razu przechodzi do Styles Clash i uzyskuje pinfall !!!


by Xpert

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz