16 grudnia 2010

Sting vs Samoa Joe

TNA Bound for Glory IV
TNA World Heavyweight Championship
Sting vs Samoa Joe (c)

Zaczynamy walkę. Obaj zawodnicy wściekle rzucili się na siebie, jednak Sting uzyskał przewagę. Samoa Joe pozbywa się Stinga z ringu, wykonując Back Body Drop. Joe dorzuca do tego Suicide Dive przez drugą linę! Wyprowadza jeszcze kilka punchów przez co wyrzuca Stinga za barierki.

Walka przenosi się poza ring, gdzie obaj na zmianę wymieniają się punchami. Jesteśmy na samej górze widowni. Joe nie zwalnia tępa i z dużej wysokości naskakuje na Stinga Drop Kickiem! Trzeba to zobaczyć żeby uwierzyć. Obaj zawodnicy znów wymieniają się ciosami, przez co są coraz bliżej ringu. Sting wszedł na barierkę wykonując Crossbody na zamroczonym Joe. Po chwili prowadzenia Joe przez Stinga, Samoa Submission Machine wyprowadza Big Boot i wrzuca Stinga do ringu.

Joe wykonuje kilka punchów po czym Irish Weap i Elbow z CCS Enzuiguri. Następnie szykował się do Muscle Buster, jednak Sting skontrował to na Diving DDT. Dorzuca też Frog Splash ale sędzia dolicza tylko do dwóch. Joe szybko się pozbierał i wykonując Powerbomb uzyskał 2 count. Od razu przechodzi do STF a zaraz po tym do ST-Joe. Po dłuższym czasie, Sting dotknął lin nogą. Sting chce ruszyć z ofensywą, lecz od razu zostaje zatrzymany i otrzymuje Snap Scoop Powerslam od Joe, 2 count. Joe wykonuje Irish Weap, lecz nie trafia przy narożniku w Stinga, co The Icon kontruje na Stinger Splash i wykonuje akcje kończącą Samoa Joe, Muscle Buster! Jednak Joe zdenerwowany w ogóle nie poczuł ten akcji i zdenerwowany kopią Stinga wykonuje mocne Chopy, Clothesline i Scorpion Death Drop! Na Stingu ta kopia też nie zrobiła wrażenia i też wcale nie poczuł tej akcji. Sting wykonuje dwa Stinger Splashe, lecz za trzecim razem trafia w narożnik. Joe dodał kilka uderzeń z kolan i leg kicków.

W stronę ringu zmierza Kevin Nash! Big Sexy stał obok ringu, a w nim Joe wykonuje DDT na Stingu. Joe zagaduje sędziego a Sting już zmierza po swój kij baseballowy, jednak Nash odbiera mu go pokazując swoje niezadowolenie. Joe wykonuje Clothesline na Stingu, lecz znów 2 count. Joe dodaje Irish Weap, lecz Sting odsuwa się a Nash uderza Samoa Joe kijem Stinga! Sting wykonuje Scorpion Death Drop i uzyskuje pinfall zostając nowym TNA World Champion!


by Xpert

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz