16 grudnia 2010

Abyss (w/ James Mitchell) vs Rhino

TNA Against All Odds 2006
Falls Count Anywhere Match
Abyss (w/ James Mitchell) vs Rhino

Rozpoczynamy walkę. Rhino wściekle rzucił się na Abbysa. Przewaga po stronie War Machine który wyrzuca Abyssa Clothslinem za ring. Pojedynek toczy się w otoczeniu widowni. Obaj wrestlerzy wymieniają się serią punchów. Rhino wrzuca Abyssa do ringu, a później do ringu wprowadza kilka dodatków. Abyss zdążył odpocząć i ruszył z ofensywą na Rhino. Irish Weap, po którym Rhino otrzymuje Big Boota. Gore Machine zaatakował kijem kendo swojego przeciwnika i chciał dorzucić uderzenie z kosza, lecz Abyss przechwycił kosz i uderzył nim w głowę Rhino. Później kilka uderzeń z kij kendo i już widać krew na głowie Rhino. Po tych uderzeniach Monster spróbował pinu, lecz 2 count. Abyss chciał uderzyć Rhino z metalowej blachy, lecz Gore przechwycił to i zaatakował Abyssa. Rhino użył jeszcze trofea i kija baseballowego do osłabienia Abyssa.

Walka przenosi się za ring. Tam Abyss wykonuje Suplex na rampie. Abyss układa sobie dwa stoły koło rampy. Jeszcze raz zaatakował kijem baseballowym i włożył na dwa stojące stoły następne dwa stoły. Przez ten długi czas ustawiania stołów przez Abyssa, Rhino odpoczął i skontrował punchy Monstera. Abyss szykował się na Powerbomb prosto na 4 stoły, lecz Rhino uwolnił się i szykował się do Gore Spear na rampie ale nadział się na Big Boot.
Walka przenosi się za kulisy na parkingu. Abyss zupełnie dominuje nad Rhino. Chciał uderzyć go jeszcze z kija baseballowego, lecz trafił w samochód i to Rhino zaatakował go kijem. War Machine wprowadza Abyssa na rampę. Jednak tam po Iris Weapie Rhino został pchnięty w metalowy śmietnik.

Walka przeniosła się w pobliżu ringu. Rhino pchnął Abyssa na metalowy narożnik i postanowił wyciągnąć stół który włożył do ringu. Rhino chciał wepchnąć Abyssa na ring, lecz w zamian za to został zaatakowany spinaczem w głowę. Kolejny stół w ringu rozłożony przez Abyss. Rhino wykonuje Belly To Belly Suplex na Abyssie i szykował się do Gore, lecz przechwycił go Abyss i wykonał mu Chokeslam prosto na rozłożony stół!, 2 count. Mitchell podał Abyssowi worek ze szkłem. Abyss już pokazuje publiczności ze zaraz będzie rozsypywał, ale w tym momencie Rhino wykonuje Gore Spear i Abyss trafia prosto na stół! Próba pinu ale tylko do dwóch. Rhino chciał się szykować do następnego Gore, lecz rozproszył go James Mitchell. Rhino chciał zaatakować Mitchella ale od tyłu to Abyss zaatakował Rhino.

Walka przenosi się pod publikę. W ofensywie Abyss, który urwał kawałek barierki by móc zrzucić Rhino na cztery wcześniej ustawione stoły. The Moster chce wykonać Chokeslam prosto na stoły, lecz kontruje to Rhino i wykonuje GORE po którym Abyss spada na stoły!!! Rhino schodzi na dół i uzyskuje pinfall na Abyssie.


by Xpert

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz