16 grudnia 2010

Sting vs Kurt Angle

TNA Bound for Glory 2007
TNA World Heavyweight Championship
Sting vs Kurt Angle (c)

Rozpoczynamy walkę. Pojedynek oparty na standardowych zasadach. Pierwsze zwarcie, które wygrywa Sting. Kurt przechwytuje rękę Stinga i zakłada dźwignię. Sting odpowiada tym samym, po czym zakłada Headlock. Podcięcie i Kurt już ma macie trzymany w Headlocku. Angle uwolnił się i to on teraz trzyma w Headlocku. Później wykonuje Shoulder Block i rozpędzony Kurt zostaje przerzucony przez Stinga po czym wychodzi za ring.

Kurt wchodzi do ringu i wykonuje kilka puchów. Zdenerwował tym Stinga, który wyprowadził swoją serie uderzeń. Sting wykonuje Irish Weap, lecz nie trafia z Dropkickiem. Angle został odepchnięty i zaraz po tym otrzymał Dropkick od Stinga. Dorzuca też Clothesline którym pozbywa się Kurta z ringu.

Walka za ringiem z zdecydowaną przewagą Stinga. The Icon wrzuca Kurta do ringu, a tam dostaje kilka punchów i kopnięcie. Później próbuje wejść Spearem w narożnik gdzie był Sting, lecz trafił w metalowy narożnik. Kurt szybko się pozbierał i wykonał Suplex. Kurt dokłada Backbreaker ale 2 count. Karty w ringu rozdaje Kurt. Suplex po którym uzyskuje 2 count. Później zakłada dźwignie na Stingu i dokłada Headlock. Sting uwolnił sie po kilku punchach, ale i tak Kurt przechwycił go i wykonał Belly To Belly Suplex. Kolejna dźwignia od Kurta, z której uwalnia się Sting i wyprowadza kontre, ale obaj zawodnicy wykonali na sobie Clothesline. Sędzia zaczął odliczac ale zawodnicy po kilku sekundach wstali. I znów wymiana punchami z której lepiej wyszedł Sting, wykonując na dodatek Clothesline. Kurt próbuje kontrować, ale nadziewa się na Spinebuster od Stinga. Próba pinu lecz tylko do dwóch.

Sting wykonuje Splash przy narożniku a zaraz po tym Bulldog. Sting wchodzi na trzecią line, ale szybko wskakuje do niego Kurt wykonując przy tym Belly To Back Suplex! Próba pinu, ale znów tylko do dwóch klepie sędzia. Szykował się do Angle Slam, ale Sting skontrował to na roll-up ale znów 2 count. Seria German Suplex od Kurta, po czym próba pinu ale do dwóch. Kurt nie zwalnia tempa i zakłada Ankle Lock! Sting niespodziewanie szybko uwolnił się od tej akcji i założył Scorpion Deathlock! Sting puszcza Angle'a, ponieważ koło ringu pojawiła się Karen Angle. Sędzią wyprowadził Karen z ringu a od tyłu pod nieuwagą sędziego Sting został zaatakowany przez Kevina Nasha! Zaraz po tym Kurt wykonuje Angle Slam i woła sędziego żeby wszedł do ringu by odliczyc Stinga. Jednak było za późno i sędzia klepnął tylko dwa razy. Kurt wprowadził Stinga na 3 linę i chciał wykonać Suplex, lecz został przez niego odepchnięty i to Sting próbuje Splashu z 2 liny, ale nadział się na nogi Kurta. Angle chciał przypinąć ale tylko do dwóch. Front Slam i Kurt wykonuje 450°Splash!!! Pin ale znów 2 count! Kurt nie zastanawia się i zakłada Ankle Lock na Stingu! Sting uwolnił się z tej dźwigni wyrzucając Kurta na stojącego przy ringu Kevina Nasha. Kurt odwraca się i zamiast wykonac punch Stingowi to uderza sędziego.

Sting wykonuje Scorpion Death Drop i woła nowego sędziego do próby pinu, ale znów 2 count, ponieważ Nash odciągnął sędziego i zaatakował go. Nash postanowił wejść do ringu i zaatakować Stinga. Razem z Kurtem wykonują Irish Weap, lecz Sting to skontrował i wykonał podwójny Clothesline! Obaj zawodnicy ogromnie zmęczeni. Angle bierze kij baseballowy Stinga i chciał go nim uderzyć, lecz Sting złapał za kij i to on niego zaatakował kijem. Dostało się jeszcze Nashowi z kija. Sting wykonuje Scorpion Death Drop i znajduje się sędzia który dolicza do trzech! Walkę wygrywa Sting i jest nowym mistrzem TNA World Heavyweight!


by Xpert

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz