27 marca 2011

TNA iMPACT! 24/03/2011 - raport

Galę rozpoczyna Mr.Anderson a z nim Dr Shubert z Uniwersytetu Wisconsin. Anderson po przedstawieniu swojego towarzysza przypomniał że tydzień temu zmierzył się z Rob Van Damem i obaj przypięli się w tym samym momencie. Anderson narysował sytuację z pinem na tablicyi dodał do tego fakt iż nigdy nie dostał rewanżu. Z tego działania wyszło że Anderson chce swojego rematchu! Anderson miał jeszcze jedną sprawę do profesora. Podobno ten, kiedyś powiedział że Ken jest gejem. Anderson zaznaczył że nie ma nic do nich ale chce wiedzieć czy to prawda. Shubert przyznał mu rację. Ken zapytał dlaczego to zrobił na co Dr. odpowiedział ponieważ jesteś dupkiem. BINGO! I Mic Check od Andersona! Hulk Hogan oraz Eric Bischoff pojawiają się na arenie. Bischoff przy mikrofonie, powiedział że nie wie co Hulk widzi w Andersonie. Dodał także że próbuje być śmieszny ale jego żarty są do dupy. Stacji się to nie podoba a Anderson daje zły przykład wszystkim z TNA. Hogan przerwał mu i powiedział że to co robi Anderson to rozrywka. Robiąc to nie może jednak łamać jego reguł. W zeszłym tygodniu Hulk przedstawił mu ofertę i dodał że powinien się nad nią zastanowić. Kontrakt na walkę rewanżową jest bowiem podpisany przez Dixie Carter a ona nie ma tu już władzy. Na koniec Hulkster zapowiedział że dziś, Ken zmierzy się z RVD. Po chwili to właśnie Rob Van Dam wychodzi na ring. Rob zapytał czy Ken ma jakieś śmieszne komentarze na jego temat, a jeżeli tak to niech powie mu to prosto w oczy. Ken jednak powiedział że zrobi to ale w ringu. Rob zwrócił się do Hogana mówiąc że nie wie czemu podpisał kontrakt z TNA. Siedział spokojnie w domu kiedy to zadzwonił do niego Hulk. RVD dodal aby Hogan przestał trzymać go z tyłu i pozwolił mu być The Whole Fn' Show. Kogoś brakuje? The Icon Sting zmierza na ring. Sting z uśmiechem na twarzy zatrzymał się na rampie i poinformował Hogana że rozmawiał ze stacją i dziś w czasie walki o miano pretendenta to on ma władzę!

Tara vs Mickie James
W końcowce Mickie wykonała swoje DDT i odliczyła Tarę do trzech.

Zwycięża: Mickie James

Ken Anderson spotkał Stinga na backstage'u i powiedział że nie lubi go, nie lubi go ponieważ pozbawił go walki rewanżowej. Sting powiedział że stacja zadzwoniła do niego i dała mu title shota. Ken zdenerwował się ale Sting powiedział że to tylko stacja i odszedł.

Okado vs The Pope

Okado od razu atakuje dropkickiem i serią ciosów. Pope kontruje irish whip ale już po chwili nadziewa się na kopnięcie od rywala. Okado na narożniku, skacze ale Pope się odsuwa. Pope atakuje kopnięciami w ring oraz po za nim. Dinero ściąga buta i powala nim Okado. Pope zdjął rękawiczkę, na palcach miał swoje pierścienie i uderzył Okado. Sędzia ogłosił DQ.

Zwycięża: Okado przez DQ

Pope kontynuował atak na rywala, zaatakował też sędziego ale pojawił się Samoa Joe który przegonił Pope'a.

Sting opowiadał o swojej karierze i powrocie do TNA, następnie Kurt Angle zapowiedział że dopadnie Jarretta.

Rob Van Dam złożył wizytę Hoganowi. Hulk mówił że teraz jest właśnie czas Roba i musi do wykorzystać. Kiedy RVD opuścił jego gabinet, Hulk zaśmiał się i nazwał go idiotą.

Ric Flair, Matt Hardy oraz Bully Ray wychodzą do ringu. Nature Boy zapowiedział że dziś Bóg wrestlingu odda głos dwóm najlepszym wrestlerom tag teamowym w historii. Matt Hardy powiedział że kilkanaście lat temu to oni zmieniali oblicze tego biznesu. Chcieli zostać milionerami i odnosić sukcesy ale to były tylko wytwory ich wyobraźni ponieważ ludzie wbijali im noże prosto w plecy. Matt dodał też że teraz oni są tymi ludźmi i wbiją nóż w plecy Fortune. Bully Ray chciał wiedzieć czy jest tu dzisiaj AJ Styles. Oczywiście że nie, ponieważ w zeszłym tygodniu otrzymał powerbomb z rampy. Ray miał ofertę dla Fortune, trójka Fortune przeciwko czwórce Immortal na Lockdown! Fortune w niepełnym składzie atakuje zawodników będących w ringu! Beer Money chcieli wykonać DWI na Flairze ale zgasło światło i pojawił się Abyss! The Monster powrócił i wyeliminował Fortune!

Abyss na backstage'u mówił o tym że Fortune myślało iż może go zabić. Zapomnieli jednak że co nie zabije potwora to go wzmocni. Abyss dorwie Fortune.

Hernandez, Rosita oraz Sarita weszli do ringu razem z Anarquią którego przedstawił Hernandez. Hernandez zapowiedział że przejmują kontrolę i zabiorą Amerykanom kobiety i pieniądze. Nad ringiem pojawił się flaga USA którą po chwili zasłoniła wielka flaga Meksyku. Meksykanie rzucili wyzwanie Morganowi, ten pojawił się na rampie wraz z Devonem który powiedział że akceptują wyzwanie.

Hernandez & Anarquia vs Morgan & Devon
W ringu Devon oraz Anarquia, Devon powala rywala back elbowem, następnie clothesline w narożniku oraz side slam, 1..2.. nie ma. Devon wyrzuca rywala z ring a do niego wchodzą Morgan oraz Hernandez. Hernandez próbował wykonać crossbody ale Morgan złapał go i fallaway slam. Seria łokci w narożniku i clothesline który wyrzuca Meksykanina z ringu. Rosita i Sarita zaczęły odwracać uwagę Matta i Devona ale pojawiła się Velvet Sky. Rosita i Sarita atakują Velvet, pojawia się Angelina Love która zmierza w ich stronę. Na rampie jest także Winter która zawołała Angelinę a ta podeszła do niej. Wracamy do ringu, Anarquia zaatakował Devona od tyłu, przypina i mamy three count.

Zwycięża: Hernandez oraz Anarquia


Ink Inv vs Scott Steiner & Crimson
Jesse oraz Scott Steiner zaczynają. Z początku Scott dominował i potwierdził to wykonując belly to belly overhead suplex. Scott wykonał elbow drop i zmienił się z Crimsonem. Double irish whip i double shoulderblock. Falcon Arrow od Crimsona i 1..2.. nie ma. Jesse skontrował akcję Crimsona, odbił się od lin ale nadział się na big boota i ten wyleciał z ringu. Shanoon zmienił wypadającego partnera i wskoczył do ringu. Seria powaleń od Crimsona, próba splashu w narożniku ale Moore robi unik. Shanoon skacze na przeciwnika ale ten łapie go w powietrzu i rzuca na matę. Shanoon wykonał moonsault po tym jak skontrował Crimsona back elbowem. Następnie chciał wykonać crossbody ale Crimson złapał go, red Alert i 1..2..3!

Zwycięża: Crimson oraz Scott Steiner

Po walce Ink Inc wychodząc z areny pokłócili się.

Rob Van Dam vs Ken Anderson

Nie wielka przewaga Andersona na początku ale tylko do czasu kiedy RVD wykonal spinkick, springboard kick oraz standing moonsault co dało mu two count. Próba monkey flipu od Roba ale Ken odrzuca go i po chwili wykonuje swinging neckbraker. Próba pinu ale tylko dwa. Anderson podnosi rywala i wykonuje neckbreaker o kolano, 1..2.. nie ma. Irish whip od Kena i RVD wbity w narożnik. Chinlock od Kena, Rob uwalnia się robi unik przed clotheslinem i to sędzia obrywa! Superkick od Van dama i czas na Stinga, 1..2.. nie ma. Anderson wynosi rywala i wykonuje roll, 1..2.. nie ma. Kopnięcie od RVD, kilka clothesline'ów, superkick 'ROB VAN DAM'. Rob przy narożniku i split-legged moonsault 1..2.. nie ma! Próba Rolling Thunder ale Anderson opuszcza ring, RVD nie czeka i slingshot crossbody. Po za ringiem Anderson przy momencie nie uwagi Stinga, kopnął rywala w krocze a następnie wykonał mu Mic Check prosto w metalowy narożnik.

Rezultat: No Contest

Sting oraz Anderson rozpoczęli brawl ale rozdzieliła ich ochrona. Po chwili na backstage'u Rob Van Dam zachowywał się tak jakby stracił pamięć gdyż nie pamiętał dzisiejszej walki. Kiedy RVD odszedł, ponownie mógł rozpocząć się brawl stinga i Anderson ale znowu zostali rozdzieleni.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz