19 sierpnia 2012

Weekend z TNA # 1419 czerwca głównie kojarzy się wszystkim z pierwszym epizodem TNA, który został wyemitowany w 2002 r. Dokładnie 3 lata później odbyło się Slammiversary, na którym było 9 walk, a Main Eventem gali był King of the Mountain match, w którym udział wzięli : uwczesny mistrz AJ Styles, Abyss, Monty Brown, Sean Waltman i Raven.

Na LockDown w 2005 r AJ Styles walczył z Abyssem w Six Sides of Steel Cage matchu. Ten pojedynek wygrał przez co dostał szansę na walkę o główny pas federacji, który był w rękach Jeffa Jarretta. Na Hard Justice AJ Styles wykorzystał swoją szansę zostając nowym WHC. Podczas TNA Impact Jeff Jarrett zażądał rewanżu od Director of Authority Dusty Rhodesa, który oznajmił, że dostanie swoją szansę na PPV, gdzie będzie jednym z uczestników KotM.

Kolejnych rywali AJ Stylesa poznaliśmy dość szybko i byli to Monty Brown oraz Abyss, który na Hard Justice wyszedł zwycięsko z pojedynku Twenty-Man Gauntlet for the Gold. Pozostało jeszcze 2 wolne miejsca, które nie zostały ujawnione. 20 maja Raven zaatakował Larry'ego Zbyszko, po tym jak odmówił, aby dać "dziką kartę" właśnie jemu. Dusty Rhodes postanowił zawiesić Ravena. Tydzień później został przywrócony, gdyż według Dusty'ego przeznaczeniem Ravena było wygranie NWA World Heavyweight Championship.

Walka trzyma w napięciu do samego końca, zostało użyte kilka przedmiotów co tylko dodało jakości walki.

Wszelkie komentarze jak zawsze mile widziane :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz