20 kwietnia 2013

Weekend z TNA # 31Rozpoczynamy kolejną dziesiątkę ! W tym odcinku będą dwie walki, jedna z X Division, a w drugiej zmierzą się dwaj Maint Eventerzy. Oba pojedynki odbyły się 23 października 2002 roku podczas Weekly PPV 17.

Jako opener mogliśmy zobaczyć Five Way Elimination Match w składzie : Elix Skipper vs Amazing Red vs Joel Maximo vs Jose Maximo vs Kid Kash. Zwycięzca tego pojedynku zdobędzie title shota na pas X Division, którego będzie mógł wykorzystać w następnym tygodniu. Walka od samego początku trzymała w pewnej niepewności, a sami zawodnicy pokazali, dlaczego fani najbardziej lubią właśnie tą dywizję.

Na ring przyszedł Scott Hall, którzy przywitał się z fanami w swoim stylu. Starał się być grzecznym po tym jak przyszedł do TNA, ale był już tym zmęczony, więc zaprosił do walki Jeffa Jarretta. Obaj zawodnicy nie chcieli grać czysto, więc dość szybko walka przeniosła się poza ring oraz zostały użyte przedmioty. Pojedynek może nie był zbyt imponujący, ale napewno warto go obejrzeć.


Wszelkie komentarze mile widziane, piszcie jak podobała się wam walka, jakie chcielibyście zobaczyć, wszystkie propozycje napewno rozważę. Zachecam również do obejrzenia bonusika, lajkowania i subskrybowania mojego kanału na YT :D
Miłego oglądania :)

Walka:

Bonus:


1 komentarz:

  1. Walka X'ów jak zawsze na wysokim poziomie, cała piątka dała z siebie wszystko. Dobrze że była to walka na zasadach eliminacyjnych, lepiej się ją oglądało (nie wiem dlaczego ale zawsze lubię walki eliminacyjne). Zawodnicy wyglądali nieco inaczej niż teraz, Kid Kasha nie poznałem ze względu na jego włosy Amazing Red wykończył Kasha znakomitym Moonsaultem.

    I przenosimy się na wagę ciężką. Prawie zapomniałem że Scott Hall walczył w TNA. Ale cóż, jego walka z Jeffem była bardzo dobra. Myślę że gdyby nie te przedmioty i nawalanka poza ringiem walka byłaby lekko nudna. W sumie to Double J był w tamtych czasach dość mocno pushowany więc nieco mnie zdziwiła wygrana Scott'a. I taki fajny początek był i wcale nie chodzi mi o walkę.

    OdpowiedzUsuń