1 października 2017

Newsy


Chodzą plotki, że GFW zainteresowało się Tessą Blanchard, która wystąpiła jakiś czas temu podczas Mae Young Classic w WWE. Nie jest ona związana kontraktem z federacją McMahona i właśnie dlatego GFW jest bardzo zdeterminowane aby pozyskać tę panią do rosteru.

Bardzo prawdopodobne jest to, że ceremonia Hall of Fame, która miała odbyć się dzień przed Bound of Glory jednak nie dojdzie do skutku. Nie wiadomo jakie są powody takiej decyzji.

Anthem zajęło się trochę sprawami kadrowymi i właśnie dlatego rola Eda Nordholma została mocno ograniczona. Jeśli chodzi o jego postać to Ed ostatnio zachowywał się dość kontrowersyjnie, a jego rolę przejął inny pracownik jednak nie wiemy kim on jest. 

Z federacją pożegnał się Robbie E, który podziękował GFW za wszystko na swoim Twitterze. To jednak nie koniec czystek, ponieważ federacja rozważa zwolnienie lub nieprzedłużenie kontraktu z takimi osobami jak na przykład Low-Ki czy Kingston. Prawdopodobnie z GFW może też się pożegnać Lashley, który chce zająć się karierą w MMA, a jego ostatni storyline w federacji ma mieć podłoże autentyczne. Najpewniej pod koniec roku wszystko się wyjaśni. 

Alberto El Patron potwierdził swój powrót do federacji - na razie nie wiadomo czy powróci on już podczas Bound for Glory czy dopiero podczas tapingów, ale bardzo prawdopodobne jest to, że zagra on rolę heela, który nie będzie zadowolony z tego, że został on zawieszony.

Mówi się, że federacja będzie chciała odwiedzić kilka innych miejscowości aby nagrywać w przyszłości tapingi. Miejsce w Orlando ma zostać na jakiś czas opuszczone - namiastki tego wystąpiły już jakiś czas temu gdy potwierdzono, że BFG oraz tapingi po gali odbędą się w Ottawie. Prawdopodobne jest to, że GFW odwiedzi Nowy Jork, Chicago, Toronto lub Londyn. Chodzą też plotki o wspólnej gali z NOAH w Japonii, ale nic nie jest potwierdzone.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza