11 kwietnia 2021

Hardcore Justice (2021) - wyniki + aktualna karta Rebellion

Oto wyniki Hardcore Justice:

1. Josh Alexander i Petey Williams pokonali TJP i Fallah Bahha oraz Ace'a Autina i Madmana Fultona.

2. Mahabali Shera pokonał Hernandeza w Chairly Legal matchu, dzięki interwencji Rohita Raju.

3. Doc Gallows (z Karlem Andersonem) pokonał Black Taurusa (z Crazzym Stevem), dzięki odwróceniu uwagi rywala przez Andersona.

4. Matt Cardona pokonał Johnny'ego Swingera (z Swingerellas) w Mystery Crate matchu. Mecz polegał na tym, że na każdym słupku ringu znajdowała się tajemnicza skrzynka - wszystko, co było w środku, mgło zostać legalnie użyte w meczu. Po zakończeniu meczu Cardona otworzył czwartą skrzynkę. Przedmiot w niej ukryty spodobał mu się i zabrał go ze sobą.

5. Sami Callihan ogłosił otwarte wyzwanie, na które odpowiedział Sam Beale. Szybki squash dla Callihana.

6. Jake Something pokonał Briana Myersa w Hardcore Blindfold matchu. Myers ponownie oszukiwał, zdejmując worek z głowy. W pewnym momencie Cardona wcisnął, zabraną wcześniej skrzynkę, w ręce Jake'a. Ten rzucił się na Myersa, a skrzynka eksplodowała figurkami akcji.

7. Tenille Dashwood pokonała Su Yung, Rosemary, Havok, Alishę Edwards i Jordynne Grace w Weapon matchu. Początkowo na rampie pojawiła się Susan, ale Su Yung wyszła zza kulis i zaatakowała swoje alter ego. Dashwood wygrała dzięki pomocy Kaleba, zostając pretendentką do walki o Impact Knockouts Championship na Rebellion.

8. Deonna Purrazzo pokonała Jazz, kończąc karierę rywalki i broniąc Impact Knockouts Championship. Po meczu Jordynne Grace pożegnała swoją byłą tag team partnerkę.

9. Przed Hardcore War Tommy Dreamer został zaatakowany i Dr Forman nie pozwolił mu walczyć. Jego miejsce zajął Trey Miguel. Violent By Design pokonali Team Dreamer.

Aktualna karta Rebellion:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz