16 kwietnia 2021

Impact Wrestling - 15.04.2021 - RAPORT + newsy

W pierwszych minutach Impact Wrestling podsumował występ Jazz na Hardcore Justice, która postawiła karierę na szali i, przegrywając z Deonną Purrazzo - Impact Knockouts Championką, będzie musiała pożegnać się z federacją. Ponadto podczas walki wieczoru z zeszłego tygodnia drużyna Richa Swanna, Williego Macka i Eddiego Edwardsa pokonała Kenny'ego Omegę i The Good Brothers.

W Before the Impact Havok pokonała Nevaeh. Oficjalna wiadomość jest taka, że Impact Wrestling i Nevaeh zakończyli współpracę.

W pierwszym pojedynku dnia Josh Alexander pokonał we wspaniałym meczu TJP.

W kolejnej winiecie, zapowiadającej powrót Taylor Wilde, można zauważyć że zawodniczka będzie miała rockowy gimmick.

W drugiej walce Karl Anderson (z Doc'iem Gallowsem) pokonał Crazzy'ego Steve'a (z Rosemary i Black Taurusem). Anderson zdołał zwyciężyć dzięki interwencji towarzysza.

Przeszliśmy do Swinger's Palace, gdzie Ace Austin ze swoim towarzyszem chciał dowiedzieć się, jak wyglądają zakłady związane z obroną przez niego X Division Championship na Rebellion. Kursy wynosiły 3:16, co nie zachwyciło mistrza. TJP i Josh Alexander weszli z nim w pyskówkę. Alexander powiedział, że nie potrzebuje nikogo, aby znać szanse, ponieważ jego przyjaciel powiedział mu wszystko. Pojawił się Petey Williams i wykonał parodię przemowy matematycznej Scotta Steinera. Alexander powiedział, że jest zadowolony ze swojego kursu  i wyszedł.

Eddie Edwards i Willie Mack stanęli w ringu, aby powiedzieć kilka słów. Edwards powiedział, że wiedzą, że nie wygrają każdego meczu, a na Hardcore Justice przegrali Hardcore War z Violent By Design. Porażki się zdarzają, ale nie dlatego są tutaj teraz. Tommy Dreamer został zaatakowany przed meczem na Hardcore Justice. Nie chcą rewanżu. Chcą walki. VBD powinni wyjść i bić się jak mężczyźni.

Violent by Design wyszli na scenę. EY powiedział, że widok leżącego Tommy'ego Dreamera był piękny i brutalny. To było coś, na co z przyjemnością patrzył. Pochwala wszystko, co wydarzyło się tamtej nocy, ale nie jest kłamcą. Chce ich skrzywdzić, ale nie mieł nic wspólnego z ostatnimi wypadkami. Edwards powiedział, że to w porządku. Nie przyszli tu na debatę. Przyszli walczyć. VBD otoczyli face'ów, jednak James Storm i Chris Sabin wyrównali szanse i bijatyka rozpętała się na całego. Drużyna Younga musiała się wycofać. Wtedy Storm wyzwał rywali na ośmioosobowy Tag Team match na Rebellion.

Za kulisami Deonna Purrazzo zapytała Susan, czy czuje się sobą. Susan zastanawiała się, dlaczego o to pyta. Scott D'Amore ostrzegł Deonnę, że w żadnym wypadku nie będzie mogła przyjść na ring i zrujnować ceremonii przejścia na emeryturę Jazz. Mistrzyni powiedziała, że ​​nie planuje tego i poszła w przeciwnym kierunku.

Rozbrzmiał motyw muzyczny Tenille Dashwood, która przedstawiła swój talk show - All About Me. Kaleb with a K był współgospodarzem. Pomysł polega na tym, że goście będą zadawać Tenille pytania na jej temat. Gia Miller zapytał ją o wywalczenie miana pretendentki do tytułu Knockoutek. Dashwood przerwał jej i zaczął się przechwalać, mówiąc, że nie ma mowy, żeby nie wygrała. Rozpoczęła kobiecą rewolucję i teraz nadszedł jej czas. Nigdy nie przegrała z Deonną. Odniesie sukces na Rebellion i wszystko będzie kręciło się wokół niej. Dashwood uciszyła Gię, zanim ta zdążyła zadać dalsze pytania.

Jazz weszła do ringu w towarzystwie Jordynne Grace. Jazz powiedział, że przyszła do Impact Wrestling z myślą o zdobyciu jeszcze jednego tytułu. Tak się niestety nie stało. Czuła w sobie ten ogień, co 15 lat temu, ale w końcu Deonna Purrazzo okazała się zbyt silna. Teraz wie, że Purrazzo jest teraźniejszością i przyszłością wrestlingu.

Kiedy Grace wezwała ją i połączyły siły, wiedziały, że odniosą sukces. Ich celem było Impact Knockouts Tag Team Championship. Podziękowała Grace za to, że uznała ją za swoją partnerkę tag teamową i pochwaliła jej talent. Podziękowała również Impact Wrestling za powitanie jej z otwartymi ramionami. Nigdy nie miała szansy tu pracować, ale przez ostatnie kilka miesięcy dała z siebie wszystko.

Jazz chciała mówić dalej, ale Impact Knockouts Tag Team Championki Fire and Flava nie dały jej dokończyć. Mistrzynie udawały rozpacz. Kiera powiedziała, że ​​już czas. Jazz nie mogła ich pokonać, jak również Deonny, więc nadszedł czas. Najwyższy czas, żeby pojechała do domu spokojnej starości z resztą staruszków. To była przyjemność być w ringu z taką „legendą”. Grace kazała im zamknąć się i wynosić lub zmierzyć się z nimi. Dalszą kłótnię przerwał jeden z sędziów, który poinformował, że Scott D'Amore zabookował mecz obu drużyn.

W trzecim meczu Jordynne Grace i Jazz pokonały Kierę Hogan i Tashę Steelz. Po meczu Jazz powiedział, że to koniec i ogłosił przejście na emeryturę. Podziękowała fanom. W tym momencie cały roster otoczył ring, by uczcić tę chwilę. 

Za kulisami Scott D'Amore wrzeszczał na Knockouts Tag Team Championki za ich niegodne zachowanie. Będą bronić tytuły przeciwko Jazz i Grace na Rebellion. Jazz powiedział Scottowi, że jest kobietą dotrzymującą słowa i jest na emeryturze, ale to nie znaczy, że pozostawi Jordynne samą. Zna bowiem pewną osobę.

Brian Myers i Matt Cardona są gotowi walczyć na Rebellion, ale dziś wieczorem obaj panowie wybierają sobie nawzajem przeciwników, stosując się do stypulacji Pick Your Poison. Cardona wybrał dla Myersa Jake'a Somethinga, który pokonał go na Hardcore Justice. Tym razem jednak Myers wyszedł zwycięsko.

Wyborem Myersa dla Cardony był Sami Callihan. W odróżnieniu od poprzedniego meczu to Callihan był górą. Callihan wziął mikrofon i powiedział, że zajął się tym śmieciem. Na ring wezwał Treya Miguela. Jest dumny z tego, co Trey zrobił na Hardcore Justice. Wziął na siebie cały ciężar walki. Trey powiedział, że postąpił słusznie. Nie pomagał Samiemu w zeszłym tygodniu, chciał jedynie rozwiązać problem z XXXL. Sami zapytał go, czy dobrze jest rozładować wściekłość na tych, którzy na to zasłużyli. To prawdziwa moc, gdy wykorzystuje się ją w odpowiedni sposób. On i Trey o tym wiedzą, dlatego chce nauczyć go używać tej wściekłości. Jednak Trey odmówił. Wtedy Sami ujawnił, że to on stał za atakiem na Dreamera, aby przygotować scenę dla swojego podopiecznego. Zażądał od Treya, aby zrobił to, co słuszne i zaoferował mu uścisk dłoni, ale Trey go zaatakował. Sami wyszedł z bójki zwycięsko i dał rywalowi nauczkę za pomocą krzesła. Ostatecznie były członek The Rascalz zdołał stanąć na nogach, chwytając się za liny, i skonfrontował się z odchodzącym przeciwnikiem.

Impact Tag Team Champion FinJuice wygłosili promo, mówiąc, że są szczęśliwi, widząc The Good Brothers walczących, odkąd obi wyjechali z pasami do Japonii. The Good Brothers radzą sobie dobrze, ale FinJuice udowodnią swoją wielkość.

Nadszedł czas na konferencję prasową mistrzów świata Impact Wrestling i AEW. Josh Mathews prowadził konwersację  z udziałem, z jednej strony Richa Swanna i Scotta D'Amore, z drugiej zaś Tony'ego Khana i Jerry'ego Lynna. Kenny'ego Omegi nie było przy stole konferencyjnym. Dziennikarze - Andreas Hale, Mike Johnson i Gareth Davies, zadali po jednym pytaniu. Khan powiedział, że ktokolwiek wygra, czy to Omega, czy Swann, zgodzi się na zobowiązania firm i zwycięzca będzie pojawiał się w obu federacjach. Zarówno Khan, jak i D’Amore obiecali, że wyłoniony zostanie zwycięzca i że obie firmy będą miały swoich sędziów.

W końcu Kenny Omega i Don Callis zaszczycili zgromadzonych swoim przybyciem. Callis został zapytany, jak długo będzie częścią dwóch drużyn, z których faworyzuje tylko jedną. Reporter Daily Telegraph powiedział, że to, co robi Don, przyprawiłoby Don Kinga o rumieniec. Callis poczuł się urażony i powiedział, że przez cały czas, gdy Rich Swann był poza domem ze złamaną nogą, dzwonił do niego codziennie, aby pomóc mu utrzymać się na duchu. Swann wie również, że Omega to jego rodzina. Promował siebie jako powód tego meczu. Powiedział, że Omega jest największym żyjącym sportowcem w historii wrestlingu i przedstawił Omegę.

Omega powiedział, że myśli, że Rich Swann jest zdenerwowany. Kurtka Swanna wygląda, jakby pochodziła z przecenionego kosza w Target. Został zesłany na ziemię, aby dokonać zmiany, podczas gdy Swann był tutaj, ponieważ uwielbia zapasy. Szanuje za to Richa. Chociaż dziękuje wszystkim za konferencję prasową, Swann tu nie pasuje. Swann to tylko środek do celu. Chociaż mecz, który stoczy z nim, jest historyczny, ludzie szybko zapomną o mistrzu Impact Wrestling. Swann bierze udział w historii. Omega poprosił go o uścisk dłoni, ale w końcu uderzył Swanna w twarz. Pojawili się ochroniarze, którzy rozdzielili Omegę i Swanna.

Nowe pojedynki ogłoszone na Rebellion:Jordynne Grace i tajemnicza partnerka vs. Fire and Flava o Impact Knockouts Tag Team Championship

Były komentator WWE, Mauro Ranallo zasiądzie za stolikiem komentatorskim podczas walki wieczoru Rebellion. Poniżej omówienie przez niego szans obu zawodników.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz