30 kwietnia 2021

Impact Wrestling - 29.04.2021 - RAPORT + newsy

W Before the Impact James Storm pokonał Deanera.

Roster Impact Wrestling dobijał się do drzwi biuro Scotta D'Amore i oczekiwał odpowiedzi na temat tego, kto zmierzy się z Kennym Omegą o tytuł mistrzowski. Wiceprezes powiedział, że zajmie się tą sytuacją w ringu. Po chwili wyszedł Don Callis, który powiedział D'Amore'owi, że Omegi nie ma w budynku, ale pojawi się za pośrednictwem platformy Zoom. D'Amore zdenerwował się i odparł, że jeśli Omega nie dotrzyma umowy i nie będzie obecny dziś wieczorem, zostanie pozbawiony tytułu i zawieszony. Callis postanowił się tym zająć.

D'Amore wszedł do ringu, otoczonego przez zawodników federacji. Pogratulował Omedze zdobycia tytułu i pochwalił występ Richa Swanna. Zwykle przegrany otrzymuje prawo rewanżu, ale Rebellion było bardzo wyjątkową sytuacją, więc w tej sytuacji ta klauzula nie mam miejsca. Należy więc wyłonić nowego pretendenta. Dlatego podczas Under Siege odbędzie się sześcioosobowy mecz, w którym zwycięzca zostanie pretendentem do walki o tytuł Impactu. Jeśli Omega nie przybędzie do końca dzisiejszego wieczoru, ten mecz wyłonił nowego mistrza. Stawka nie może być większa. Docenia zapał wszystkich, którzy chcą przywrócić tytuł Impact z powrotem federacji. Chce dać szansę jak największej liczbie z nich. Tak więc w ciągu najbliższych dwóch tygodni odbędzie się sześć meczów kwalifikacyjnych.

Jake Something został wezwany do ringu. Ma coś w sobie. Przez ostatnie kilka tygodni pokazywał, dlaczego jest taki wspaniały i zasługuje na szansę. Powalczy przeciwko „temu facetowi”. Na te słowa z zaplecza wyszedł Chris Bey.

W pierwszej walce dnia Chris Bey pokonał Jake'a Somethinga, kwalifikując się jako pierwszy na zapowiadane starcie na Under Siege.

Za kulisami Don Callis rozmawiał przez telefon, mówiąc Kenny'emu Omegi, żeby użył odrzutowca i jak najszybciej pojawił się w programie. Sami Callihan zaczepił Callisa, mówiąc mu, że wszystko, w co grają z Omegą, może dziś wieczorem rozpaść się. Callis kazał mu się odczepić, ale Callihan na odchodne powiedział, że idzie po swoje.

Gia Miller przeprowadziła wywiad z Taylor Wilde na temat jej pierwszego meczu od ponad dziesięciu lat. Wrestlerka powiedziała, że ​​jest szczęśliwa i gotowa. Tenille Dashwood przerwał jej i zaproponowała bycie jej tag team partnerką. Wilde odrzucił propozycję, mówiąc, że jest tu po tytuł Knockoutek.

W drugim pojedynku W. Morrissey pokonał Sama Beale. Morrissey przemówił przed swoim meczem, mówiąc, że biznes zapaśniczy jest pełen złych ludzi i nie boi się zaakceptować, że jest jednym z nich.

Gia Miller przeprowadziła wywiad z mistrzynią Knockoutek, Deonną Purrazzo, Susan i Kimber Lee. Lee powiedziała, że Wilde powraca dziś do ringu, a ona ją pokona. Deonna powiedział, że to dla niej i Susan doskonała okazja, aby poradzić sobie z tym samodzielnie. Lee zgodził się. Gia zapytała Purrazzo, czy jest jakiś powód, dla którego nie zamierza pojawić się podczas pojedynku przyjaciółki. Purrazzo powiedziała, że ​​nie podoba jej się insynuacja, że ​​boi się Wilde. Nie boi się nikogo i pokonała każdą Knockoutkę w dywizji. Havok stanęła przed nią i spojrzał na nią z góry. Mistrzyni wyglądał na zdenerwowaną, ponieważ nie pokonała dotąd Havok.

Miller przeprowadziła wywiad z Williem Mackiem na temat przypięcia przez Morrisey'a na Rebellion. Mack powiedział, że nie rozumie, jaki jest problem Morrisseya, ale jeśli chce walczyć, byłby szczęśliwy. Wyzwał go na pojedynek na Under Siege.

W trzecim spotkaniu Taylor Wilde pokonała Kimber Lee (z Susan). Po meczu Susan zaatakowała Wilde. Na ratunek przybiegli jej Tenille Dashwood i Kaleb with a K. Dashwood przegoniła Susan i Lee z ringu, a następnie próbował świętować z Wilde. Ta jednak nie zamierzał dziękować.

Momentem tygodnia był wieloosobowy mecz X Division z Rebellion 2019, który wygrał Ace Austin.

Gia Miller przeprowadziła wywiad ze Scottem D’Amore w sprawie aktualnych wieści o Kennym Omedze. D’Amore zauważył, że to nie pierwszy raz, kiedy mają do czynienia z mistrzem świata, który sprawia problemy. Moose podszedł do D'Amore. Zastanawiał się, dlaczego D’Amore włączył go do turnieju. D’Amore zaczął wrzeszczeć na Łosia, mówiąc, że to powinno być dla niego bułką z masłem. Wrestler nie był zadowolony, złapał D’Amore za kołnierz i próbował go zastraszyć. 

James Storm rozdzielił Moose;'a i D’Amore. Storm żartował, że chciał pokonać D’Amore, kiedy ten był trenerem Teamu Canada, ale nie może go atakować, ponieważ jest dyrektorem. Storm zauważył, że Łoś zmierzy się z nim w meczu eliminacyjnym w przyszłym tygodniu. W ramach żartu Storm podał rywalowi torby z fast foodem, po czym odszedł. Łoś wepchnął torby w ręce D’Amore i powiedział „To twoja wina”.

W czwartym starciu Ace Austin wykorzystał swoją klauzulę rewanżu, ale musiał uznać wyższość Josha Alexandra i na jakiś czas pożegnać się z tytułem X Division.

Kamera pokazała zdenerwowanego Dona Callisa. Rozmawiał przez telefon z Kennym Omegą. Hernandez i Johnny Swinger pojawili się na korytarzu. Callis zauważył, że Swinger jest mu winien 20 000 $ za zakład. Zapytał go, czy zna kogoś, kto może wykonać dla niego zlecenie i jeśli pomoże, to Swinger spłaci swój dług. Swinger powiedział, że zna faceta o imieniu „Deano”, który może pomóc. Callis kazał mu wysłać tego człowieka, aby odebrał Omegę z lotniska. Wrócił do rozmowy i powiedział Omedze, że znalazł kogoś, kto podwiezie go do Skyway Studios.

Gia Miller pogratulowała Jordynne Grace i Rachael Ellering zdobycia tytułów tag teamowych. Grace  i Ellering chwaliły się nawzajem. Kiera Hogan i Tasha Steelz przerwały wywiad i wyzwały rywalki na mecz na Under Siege.

W piątym meczu Matt Cardona zwyciężył Briana Myersa, zostając drugim uczestnikiem sześcioosobowego spotkania na Under Siege.

Wyemitowano promo Violent By Design, w którym Eric Young opowiadał o tym, jak Deaner przegrał z Jamesem Stormem w programie Before the Impact. Nie ma wstydu w przegranej ze Stormem. On z nim przegrał. Wciąż próbują wywołać przemoc w Impact. W przyszłym tygodniu War Machine Rhino zakwalifikuje się do Six Way matchu i naprawi błędy VBD.

Winieta przedstawiająca debiut kolejnego zawodnika NJPW, El Phantasmo.

W walce wieczoru Sami Callihan pokonał Eddiego Edwardsa w wyniku DQ. W czasie rywalizacji na ring wtargnęli Kenny Omega i The Good Brothers. FinJuice chcieli powstrzymać napastników, ale szybko zostali zepchnięci do parteru. Don Callis wziął mikrofon. Fani i ci, którzy tu pracują, chcą świętowania. Chcieli, żeby Kenny Omega był w budynku. Powinni uważać na to, czego sobie życzą, ponieważ właśnie to dostali.

------------

W. Morrissey podpisał kontrakt z Impact Wrestling. Nie jest znana jego długość.

Federacja planuje powrócić w trasę w niedalekiej przyszłości i wpuścić fanów na trybuny. Pierwszym potencjalnym kierunkiem jest Las Vegas.

Były zawodnik WWE, Vladimir Kozlov, został komentatorem Impact Wrestling na rosyjskojęzycznej platformie streamingowej RuTube.

W jednym z wywiadów Scott D'Amore sugerował powrót brandu TNA, który byłby przeznaczony dla Knockoutek.

The Wrestling Observer Newsletter informuje, że Impact Wrestling Rebellion było najbardziej udanym PPV dla firmy od „wielu lat”, chociaż dokładne liczby nie są obecnie znane. Prawdopodobnie liczba wykupień gali wielokrotnie przekroczyła te za czasów  rządów Anthem.

Pierwsze walki na Under Siege:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz