14 maja 2021

Impact Wrestling - 13.05.2021 - RAPORT

W wideo wprowadzającym skupiono się na rywalizacji Kenny'ego Omegi i The Good Brothers z FinJuice i Eddiem Edwardsem, ponadto wspomniano o Six Way matchu, w którym zostanie wyłoniony pretendent do walki o Impact World Championship.

W Before the Impact Tasha Steelz (z Kierą Hogan) pokonała Jordynne Grace (z Rachael Ellering).

W pierwszym meczu dnia Havok pokonała Rosemary (z Decay), otrzymując tym samym szansę walki o Impact Knockouts Championship z Deonną Purrazzo na Under Siege. Po meczu Deonna Purrazzo zaatakowała rywalkę, ale szybko musiała wycofać się z ringu. Wtedy Rosemary wrzuciła ją z powrotem do kwadratowego pierścienia, gdzie Havok wykonała mistrzyni piledriver. Kimber Lee i Susan nie pomogły towarzyszce, ponieważ drogę zastąpili im Black Taurus i Crazzy Steve.

Gia Miller przeprowadziła wywiad z Kennym Omegą, The Good Brothers i Donem Callisem. Gallows powiedział, że wróciła ich pewność siebie. Anderson obiecał, że dziś wieczorem pokona Davida Finlaya. Omega dodał, że zespół stracił chwilę, ale Kenny był powodem, dla którego to wszystko odzyskali. On jest powodem ich zwycięstwa i zamierza wspierać ich tak, jak oni go wspierają. Anderson powiedział, że są najlepszym trio na całym świecie, a Eddie Edwards i FinJuice zmierzą się z czymś, czego nie mogą pokonać.

W drugim meczu El Phantasmo pokonał Petey'a Williamsa, Acey'a Romero (z Larrym D), Ace'a Austina (z Madmanem Fultonem), TJP i Rohita Raju, dzięki czemu zmierzy się z Joshem Alexandrem o Impact X Division Championship na Under Siege.

Kimber Lee i Susan siedziały w biurze Scotta D'Amore. Susan pokazała wiceprezesowi wideo w telefonie, dowodząc że Tenille Dashwood oszukiwała w jej meczu przeciwko Taylor Wilde. Zasugerowała, że obie są w zmowie. Scott zabookował mecz tag teamowy na następny tydzień, ale Susan nie była zadowolona. Dlatego Scott zaproponował mecz Kimber Lee i Susan vs. Tenille Dashwood i Taylor Wilde na Under Siege. Interesantka powiedziała, że ​​to toleruje i wyszła z sojuszniczką.

W momencie tygodnia przypomniano pojedynek, w którym Havok pokonała Gail Kim, zostając TNA Knockouts Championką.

Otrzymaliśmy promo od Violent By Design, w której EY mówiło o tym, że ich duch nie został złamany po tym, jak Rhino stracił miejsce w Six Way matchu na Under Siege. Niepowodzenie nie jest tolerowane i zadawał sobie pytanie, kto stworzył ten problem, dopóki nie zrozumiał, że choroba jest zakorzeniona u źródła. Ma nowy, bardziej brutalny plan na przyszłość.

W Swinger's Palace Alisha Edwards, po utracie wszystkich pieniędzy, jest teraz przebrana za Swingeretkę. Johnny Swinger próbuje ją poderwać, a ona przypomina mu, że jest mężatką. TJP pojawił się i zapłacił za straty, ponieważ nie wygrał rywalizacji o X-Division. Chciał wiedzieć, jakie są zakłady na tytuły tag teamów. Fulton i Austin, XXXL oraz Shera i Rohit Raju kłócili się, kto jest najlepszą drużyną. Swinger powiedział Johnowi E. Bravo, aby udał się do Jacka Tunneya i załatwił mecz. TJP ujawnił, że Petey Williams będzie jego partnerem. Zapytał Williamsa o szanse. Petey powiedział, że ich nie zna, ale zna kogoś, kto to wie. Pojawił się jako Maple Muscle, ale nikt nie chciał tego słuchać.

W trzecim starciu Willie Mack pokonał Sama Beale. Po meczu W. Morrissey wtargnął do ringu i zaatakował Macka.

Miller przeprowadziła wywiad z FinJuice i Edwardsem. Finlay powiedział, że Omega i Good Brothers są tchórzami, napadając na nich w zeszłym tygodniu, a Anderson wie, że nie może ich pokonać w uczciwej walce. Dziś wieczorem Finlay pokona Andersona, a Edwards jest z nimi. Eddie powiedział, że przyniesie swojego własnego Kenny'ego - kij do kendo.

Winieta Slammiversary.

Przeszliśmy do drugiego odcinka „It's All About Me” Tenille Dashwood. Zjawiła się Taylor Wilde i powiedziała, że musi porozmawiać z Dashwood. Tenille pomyślała, że ​​jest tutaj, aby porozmawiać o ich meczu tag teamowym w tę sobotę. Wilde powiedziała, że ​​nie o tym chciała rozmawiać - nie była szczęśliwa, że ​​Dashwood oszukiwała w zeszłym tygodniu. Ona tak nie postępuje. Bez względu na to, co stanie się na Under Siege, nie są przyjaciółmi ani drużyną. Dashwood i Kaleb nie przejęli się tym.

W czwartym spotkaniu David Finlay (z Juicem Robinsonem i Eddiem Edwardsem) pokonał Karla Andersona (z Kennym Omegą, Doc Gallowsem i Donem Callisem) w wyniku DQ. Gdy przewagę w meczu zdobył Finlay, Omega i Gallows zaatakowali go, jednak Edwards odwrócił szalę dzięki kijowi "Kenny'emu".

Chris Sabin powiedział, że czuje się trochę winny, że nie było go z Jamesem Stormem w zeszłym tygodniu, nawet jeśli Storm nie chciał go przy ringu. Nie było powodu, dla którego Moose miał atakować i ranić przeciwnika po walce. Zajmie się Moosem.

Impact Knockouts Tag Team Championka Jordynne Grace nie była zadowolona z  porażki z Tashą Steelz. Rachael Ellering powiedziała, że ​​musi opanować gniew, a następnie wydobyć go na Under Siege i wygrać mecz. Grace powiedziała, że ​​może to zrobić.

W piątym starciu Brian Myers pokonał Crazzy'ego Steve'a (z Decay). W trakcie walki Myers zagrał mistrzowsko w ten sposób, że sędzie wyrzucił niewinnego Black Taurusa za kulisy, po czym kilka chwil później przypiął rywala dzięki przytrzymaniu się lin. Po meczu Decay zaatakowali Myersa, a Rosemary położyła na jego ciele kartę tarota z wizerunkiem śmierci.

Miller przeprowadziła wywiad z Donem Callisem na temat chaotycznego zakończenia meczu Anderson i Finlaya. D’Amore podszedł do nich i powiedział Callisowi, że miesza w głowach zawodników, a z powodu jego prowokacji Moose zranił Storma.. D’Amore powiedział Callisowi, że musi dowiedzieć się, czy jest rodziną Omegi, czy też wiceprezesem Impactu. 

W walce wieczoru Sami Callihan, Moose i Chris Bey pokonali Chrisa Sabina, Matta Cardonę i Treya Miguela. Callihan dał zwycięstwo drużynie po przypięciu Sabina. Jednak Moose nie był zadowolony z sukcesu sojusznika i skonfrontował się z nim. Cały mecz obserwowali Don Callis i The Good Brothers. Callis wyglądał na zmartwionego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz