4 czerwca 2021

Impact Wrestling - 03.06.2021 - RAPORT + newsy


W pierwszym meczu dnia Josh Alexander (z Peteyem Williamsem) pokonał TJP (z Fallah Bahhem) 2:1 w 60 - minutowym Iron Man matchu, utrzymując Impact X Division Championship. Pierwsza część pojedynku odbyła się w programie Before the Impact, następnie dalszą rywalizację wyemitowano w Impakcie! (Zarówno pre-show, jak i cały program możecie obejrzeć na stronie federacji). Zawodnikom kibicowali członkowie rosteru. Na krótko przed upłynięciem 60 minut TJP zdobył wyrównujący punkt, jednak później jego rywal uzyskał zwycięskie przypięcie.

Za kulisami Don Callis, Doc Gallows i Karl Anderson byli zachwyceni, że byli w stanie zmanipulować Moose'a i Samiego Callihana, by walczyli ze sobą. Po chwili zdali sobie sprawę, że kamerzysta ich obserwuje i przegonili go.

Za kulisami TJP podziękował Joshowi Alexandrowi za mecz. Scott D'Amore wyraził swój podziw i  powiedział, że jest szczęśliwy i dumny, że są w tej federacji. Alexander powiedział, że jest najlepszym mistrzem i królem góry, dopóki tytuł mistrza świata jest w posiadaniu Kenny'ego Omegi. Jeśli zajdzie taka potrzeba, co tydzień będzie uczestniczył w Iron Man matchach. Z powodu Alexandra D'Amore czuł się dumny jako Kanadyjczyk. Chwilę później Chris Bey, Petey Williams, Ace Austin i Trey Miguel zaczęli kłócić się, kto ma zostać kolejnym pretendentem. D'Amore kazał im się dogadać i odszedł.

W drugim meczu Jake Something zwyciężył Rohita Raju w Tables matchu.

W. Morrissey skonfrontował się ze Scottem D’Amore i domagał się natychmiastowego meczu z Richem Swannem. Na szczęście dla niego Swann już wcześniej poprosił o to starcie.

Za kulisami Rosemary wygłaszała promo na temat Deonny Purrazzo, gdy pojawiła się Havok. Ostatnio walczyły po tej samej stronie, ale Rosemary nie powinna mieć co do tego wątpliwości, że jej celem jest mistrzostwo Knockoutek. Rosemary powiedziała, że ​​Decay mają nadzieję, że dołączy do rodziny, ale rodzina musi nauczyć się dzielić. Jeśli Havok chce zdobyć miano pretendentki, musi ją pokonać.

Morrissey zaatakował Swanna od tyłu w czasie odgrywania jego motywu muzycznego. Zadawał mu ciosy i kopnięcia, zanim ochroniarze wkroczyli do ringu. Jeden z nieszczęśników stał się celem Morrisseya. Wtedy Willie Mack wbiegł z metalowym krzesłem i uderzył rywala w plecy, ale to nie przyniosło efektu. Na stanowczą prośbę służb porządkowych Morrissey odszedł za kulisy.

Za kulisami Tenille Dashwood i Kaleb with a K podeszli do Rachael Ellering, która rozgrzewała się przed pojedynkiem. Dashwood wspomniał o chemii między nimi w zeszłotygodniowym meczu, a ponieważ obie chcą zdobyć tytuły tag teamowe, może mogłyby połączyć siły. Jordynne Grace podeszła, aby sprawdzić co się dzieje. Dashwood życzył im szczęścia i zaprosiła Ellering do jej programu za tydzień.

Brian Myers zaczął uczyć Sama Beale'a, jak być profesjonalistą w rozdziale pierwszym: Prezentacja. Skrytykował wygląd i prezencję Beale'a. Dał mu jedną ze swoich koszulek, aby ukryć tatuaże i kazał mu zmienić wejściówkę.

Gia Miller poinformowała mistrzynię Knockautek, Deonnę Purrazzo, że Havok zmierzy się w przyszłym tygodniu z Rosemary i jeśli wygra, walka o tytuł na Against All Odds stanie się Triple Threat matchem. Purrazzo powiedziała, że ​​pokonała je obie w przeszłości i nie ma znaczenia, z kim się zmierzy, ponieważ zwycięstwo będzie należało do niej.

W trzecim spotkaniu Fire and Flava obroniły Impact Knockouts Tag Team Championship przeciwko Jordynne Grace i Rachael Ellering.

Callihan wygłosił promo, mówiąc, że nie boi się Moose'a. Callis podszedł do niego i próbował swoich sztuczek. Zadeklarował się po jego stronie, ponieważ wszyscy lubią Moose'a, dostrzega również potencjał Callihana. Zawodnik kazał mu się wynosić i dodał, że dziś skopie tyłek Moose'owi.

Eddie Edwards przywitał się z Satoshim Kojimą.

Winieta promująca debiut Steve'a Maclina (aka Steve Cutler).

Fire N' Flava udały się do Scotta D'Amore'a, aby pochwalić się, że nadal są najlepsze na świecie. Szukają konkurentek, ponieważ pokonały wszystkich. Scott powiedział, że dwoje ludzi jest na nich zdenerwowanych, ujawniając Kimber Lee i Susan. Ogłosił ich mecz o tytuł na Against All Odds. Mistrzynie nie były zadowolone.

W czwartym starciu Satoshi Kojima pokonał Deanera (z Violent By Design). Eddie Edwards zapobiegł interwencji ze strony Joego Doeringa.

Moose próbował powiedzieć kilka słów, kiedy pojawił się Don Callis i powiedział, że wszyscy są za nim. Każdy chce zobaczyć dwóch najlepszych sportowców w ringu, jego i Kenny'ego Omegę. Próbował nakłonić Moose'a, by załatwił sprawę z Samim raz na zawsze. Wrestler odparł, że wie, co robi Don i kazał przekazać wiadomość Kenny'emu, aby utrzymał dla niego blask tytułu Impact.

Eric Young i Violent By Design byli za kulisami, obwiniając Eddiego Edwardsa za ich przegraną. Crazzy Steve i Black Taurus podeszli do nich. Steve zakpił z porażki Deanera. Zaproponował, aby Young dał Deanerowi więcej obowiązków. Później wyzwał Violent By Design na walkę o tytuły tag teamowe na Against All Odds. Young zgodził się na mecz.

Walka wieczoru między Moosem a Samim Callihanem zakończyła się dyskwalifikacją pierwszego z nich, gdy The Good Brothers zaatakowali Callihana. Kenny Omega dołożył także swoje trzy grosze.

Za kulisami grupa świętowała, dopóki D'Amore nie skonfrontował się z nimi i powiedział Callisowi, że skoro Callihan pokonał pretendenta, oficjalnie musi zostać wpisany do walki wieczoru Against All Odds. Callis próbował argumentować, że Tony Khan nie zaakceptuje takiej walki. Zatem D’Amore postanowił zaprosić Khana, aby przyszłym tygodniu omówić tę propozycję.

--------

Gia Miller podpisała nowy, trzyletni kontrakt z Impact Wrestling.

Federacja postanowiła po raz pierwszy od marca 2020 sprowadzić fanów na trybuny. Na Slammiversary ograniczona liczba kibiców będzie miała szczęście obejrzeć pojedynki i niespodzianki, szykowane przez Impact Wrestling.

Aktualna karta Against All Odds:

* Impact Wrestling Champion Kenny Omega vs. Moose - Sami Callihan może zostać trzecim uczestnikiem,

* Impact Wrestling Knockouts Championka Deonna Purrazzo vs. Rosemary - Havok może zostać trzecią uczesniczką,

* Impact Wrestling Tag Team Champion Violent By Design vs. Decay,

* Impact Wrestling Knockouts Tag Team Championki Fire N' Flava vs. Susan i Kimber Lee.

* Rohit Raju vs. Petey Williams vs. Ace Austin vs. Chris Bey vs. Trey Miguel.

* Satoshi Kojima vs. Joe Doering.

* Rich Swann vs. W. Morrisey.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz