28 maja 2021

Impact Wrestling - 27.05.2021 - RAPORT

Wideo otwierające było podsumowaniem historii Rhino z ostatnich kilku miesięcy. Wygrał Call Your Shot Trophy, dzięki któremu miał zmierzyć się wraz z Heathem o pasy tag teamowe. Równocześnie wdał się w feud z Violent By Design, dołączając ostatecznie do stajni. Wykorzystał swój puchar do zdobycia Impact Tag Team wraz z Joe Doeringiem w walce z FinJuice. Eric Young powiedział, że odnieśli ​​zwycięstwo zgodnie z projektem (design).

W Before the Impact Eddie Edwards pokonała Sama Beale. Tymczasowo Josh Mathews zamienił Matta Strikera przy stoliku komentatorskim.

W ringu pojawił się Sami Callihan. Powiedział, że The Good Brothers zabrali mu szansę na tytuł Impactu, ponieważ bali się go. Możesz zaplanować innych pretendentów, ale nie możesz zaplanować Callihana. Nie możesz zaplanować uderzenia w głowę. Don Callis zrobi wszystko, co w jego mocy, aby utrzymać Kenny'ego Omegę z dala od ringu, ponieważ boi się Callihana. Jeśli Kenny nie jest tchórzem, może tu teraz przyjść.

Zamiast niego na ring przyszedł Moose. Powiedział, że gdy ostatni raz sprawdzał, Sami nie był najlepszym pretendentem do tytułu, był nim Moose. Sami powinien trzymać się z dala od jego interesów. Sami kazał mu zastanowić się, dlaczego próbują zabić Samiego i nie martwią się o Moose'a.

Zanim Moose zdążył odpowiedzieć, pojawili się The Good Brothers. Kpili z Samiego za obwinianie ich. Są zmęczeni obwinianiem ich o różne rzeczy. Są po stronie Moose'a. Na Under Siege Moose wygrał miano pretendenta. Być może Sami musi trzymać się z dala od interesów Kenny'ego Omegi i Moose'a. Moose odparł, że są po jego stronie, ale on po ich już nie. Moose i Callihan zaatakowali rywali i wyrzucili z ringu.

Za kulisami Callis powiedział, że jest wiceprezesem federacji i zarezerwował mecz The Good Brothers z Moosem i Callihanem. To był ruch Callisa po tym, jak Scott D’Amore powiedział mu, że musi zdecydować, czy jest wiceprezesem, czy menedżerem Omegi.

Gia Miller zapytała Callisa, dlaczego zorganizował dzisiaj mecz i czy ma do tego prawo. Callis odpowiedział, że jest Niewidzialną Ręką i robi rzeczy, aby zwiększyć widownię. Scott D'Amore był zaskoczony ruchem kolegi bez jego wiedzy. Callis dodał, że powiedziano mu, aby miał więcej interakcji z zawodnikami i odszedł, mówiąc, że współpracuje.

W pierwszej walce dnia TJP i Fallah Bahh pokonali Josha Alexandra i Petey'a Williamsa.

Gia Miller usiadła z W. Morrisseyem. Powiedziała, że ​​jest szczęśliwa, że ​​go może z nim porozmawiać. Zawodnik zauważył, że wszyscy mówią, że są szczęśliwi, dopóki nie obmawiają kogoś za plecami. Nie jest zgorzkniały, ale jest realistą. Za każdym razem, gdy upadał lub trafiał na pierwsze strony gazet z niewłaściwych powodów, był wyśmiewany. Kiedy miał atak w Filadelfii na oczach 1500 fanów, sfilmowali go zamiast dzwonić pod numer 911. Jego współpracownicy śmiali się z niego i nikt nie odezwał się przez trzy lata. Kiedy wrócił trzy lata później, wszyscy mówią mu: hej, wyglądasz świetnie lub hej, jesteśmy szczęśliwi, widząc cię z powrotem, ponieważ chcą być jego przyjaciółmi, kiedy jest w dobrej formie. Został zapytany o jego problemy z Richem Swannem i jego najlepszym przyjacielem Williem Mackiem. Jego zdaniem nie są najlepszymi przyjaciółmi. Swann zaangażował się, ponieważ fani tego chcieli. Zrobił to dla siebie. Nie przejmowałby się, gdyby Macka już tu nie było. Są tacy sami, jak wszyscy, którzy śmiali się, kiedy płakał i był na dnie. Wszyscy się śmiali, ale teraz nikt już się nie śmieje. Swann kopnął go w twarz i zaatakował. Ochrona musiała rozdzielić zawodników.

Winieta przedstawiająca dywizję Knockoutek.

Gia Miller przeprowadziła wywiad z drużyną face'owych zawodniczek, uczestniczek dzisiejszego Ten Knockouts Tag Team matchu. Nigdzie nie mogły było znaleźć Taylor Wilde, więc Tenille Dashwood uznał, że powinni zaangażować piątą członkinię. Rachael Ellering chciała sprowadzić swoją partnerkę Jordynne Grace, która uznała to za zastępstwo, a nie pierwszy wybór. Grace niechętnie się zgodziła. Tradycyjnie Dashwood wyszła z pomysłem, aby Ellering została jej tag team partnerką.

W drugim meczu Rosemary, Havok, Tenille Dashwood (z Kalebem with a K), Rachael Ellering i Jordynne Grace pokonały Deonnę Purrazzo, Kimber Lee, Susan, Tashę Steelz i Kierę Hogan. Rosemary przypięła Purrazzo, zostając pretendentką do walki o Impact Knockouts Championship. Poza tym warto zauważyć, że Ellering i Grace wspólnie udały się na zaplecze.

Momentem tygodnia był mecz z 12 stycznia 2016, gdy Eric Young zachował TNA King of the Mouintain Championship w walce z Bobbym Roodem.

TJP i Josh Alexander spierali się o to, kto był dzisiaj lepszy. TJP powiedział, że wygrał dzisiaj, ale Josh Alexander odparł, że w walce jeden na jednego nie ma na niego mocnych. Scott D'Amore pojawił się i powiedział, że obaj spotkają się w sześćdziesięciominutowym Iron Man matchu w Before the Impact. TJP i Alexander uścisnęli sobie dłonie i powiedzieli, że zobaczą się w przyszłym tygodniu.

W kolejnej winiecie wyemitowano przebieg rywalizacji Jake'a Somethinga i Rohita Raju. Obaj mężczyźni mówili o byciu wspaniałymi przyjaciółmi, którzy razem podróżowali po scenie niezależnej. Raju powiedział, że po nawiązaniu współpracy z Impactem, natychmiast skontaktował się z Somethingiem, aby przekazać mu dobre wieści. Jake zauważył, że Raju, którego teraz zna, nie jest mężczyzną, z którym przyjaźni się od 15 lat. Coś wypacza jego umysł. Natomiast Raju nie podobało się to, że Scott D’Amore wyróżnił Somethinga jako przyszłą gwiazdę Impact Wrestling, dlatego światła reflektorów nie są skierowane na niego. Obaj panowie zareklamowali swój przyszłotygodniowy Tables Match.

Violent by Design pojawili się w ringu. Young powiedział, że ich przemoc wydaje się widzom przerażająca, chaotyczna, nieprzewidywalna, ale dla nich to narzędzie, dobrze oświetlona ścieżka z miejsca, w którym się znajdują, do miejsca, w którym chcą się udać. Kiedy rozpoczął tę wojnę, potrzebował ludzi z otwartymi oczami, którzy wiedzieli, że chorobę należy usunąć. Joe Doering był jego pierwszym wyborem. Przetarł przez Japonię ścieżkę przemocy, której być może nigdy więcej nie zobaczy. Znalazł Deanera, gdy był na dnie. Otworzył mu oczy i pokazał prawdę. Pozwolił Deanerowi stać się najczystszym sobą. To prowadzi go do Rhino. Był chory, słaby i był cieniem swojego dawnego siebie, a teraz powróciła Machina Wojenna. Czekali zgodnie z projektem, a następnie wykorzystali trofeum Rhino's. FinJuice wrócili do Japonii i nie mogą skorzystać z klauzuli rewanżu. Wszystko to było zgodne z projektem. Ostrzegł wszystkich, że wrócą i cały wrestling należy do nich. Cały biznes  w Europie, Meksyku i Japonii będzie należeć do nich.

Światła zgasły i w ringu pojawił się debiutujący Satoshi Kojima. Skonfrontował się z Joe Doeringiem. Wziął mikrofon i powiedział: „Agains All Odds”. 

Przypomniano moment, w którym Brian Myers zaatakował Matta Cardonę w zeszłym tygodniu. Dr Ross Forman powiedział, że Cardona ma złamaną kość oczodołową i będzie pauzował przez 12 tygodni. Myers przerwał rozmowę i narzekał, że rozmawiają o Cardonie. Zapytał, co może złamać, aby wyrzucić go na dobre. Sam Beale niechcący przerwał monolog Myersa. Zawodnik był wściekły i przekazał mu, że nauczy go, jak być profesjonalistą.

Za kulisami Doering przyjął wyzwanie Kojimy. Decay przechodzili obok i zostali zaczepieni przez Deanera. Crazzy Steve był wystarczająco szybki, by powiedzieć mu, że wyszedł z cienia w cień: najpierw Somethinga, a teraz Younga.

W trzecim pojedynku Crazzy Steve i Black Taurus pokonali Johnny'ego Swingera (z Alishą Edwards) i Hernandeza.

Za kulisami Don Callis powiedział The Good Brothers, że są rodziną, podczas gdy Moose i Callihan nie są po tej samej stronie. Muszą się upewnić, że obaj nie zaczną współpracować. 

W walce wieczoru The Good Brothers pokonali Moose'a i Samiego Callihana. Panowie nie współpracowali ze sobą najlepiej, co więcej w czasie spotkania zaczęli się atakować. The Good Brothers wykorzystali to i przekuli w zwycięstwo. Po meczu Moose zaatakował Callihana, dając mu wyraźnie do zrozumienia, aby nie wtrącał się w jego sprawy.

2 komentarze:

  1. Czy wiadomo na jak długo Josh objął rolę komentatora?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Prawdopodobnie Josh będzie przy stoliku do końca czerwca. Nie wiem kidy będą następne tapingi. Zakładam, że może się to przedłużyć do Slammiversary.

      Usuń