11 czerwca 2021

Impact Wrestling - 10.06.2021 - RAPORT

W wideo otwierającym przypomniano 60-minutowy Iron Man match z udziałem Josha Alexandra i TJP oraz sprawę Samiego Callihana, który dzięki zwycięstwu przez DQ nad Moose'em może zostać dołączony do walki wieczoru Against All Odds, jeśli przedstawiciele zarządu Impact Wrestling i AEW dojdą do porozumienia.

W Before the Impact Crazzy Steve (z Decay) pokonał Deanera (z Violent By Design).

Scott D'Amore zaprosił do ringu Tony'ego Khana. Po wymianie uprzejmości D'Amore chciał przejść do rzeczy. Jednak Don Callis nie mógł pozwolić, aby ta rozmowa odbyła się bez niego. Dołączył do oficjeli i przejął inicjatywę. Callis oskarżył ich o knucie intryg. Chce wskazać kilka faktów. Kenny Omega to największa inwestycja, jaką Tony Khan ma w swoim portfolio. Moose jest świetnym sportowcem, ale jest też Sami Callihan. Nie boją się Callihana ani nikogo innego, ale z perspektywy inwestycyjnej chce wskazać kilka rzeczy. Callihan nie bez powodu znalazł się na czarnej liście federacji na świecie, w tym w Jacksonville. Khan nie odpowiedział na te zarzuty. Callis wychował Callihana, który prawie zakończył karierę Eddiego Edwardsa kijem bejsbolowym. Scott zauważył, że The Good Brothers próbowali wyeliminować Callihana, ale ostatecznie wygrał przez DQ, więc technicznie pokonał czołowego rywala. Callis powiedział, że Callihan jest niebezpiecznym zapaśnikiem. Zwrócił uwagę Scottowi, że muszą radzić sobie z tak wieloma „callihanizmami” z powodu rzeczy, które zrobił, co doprowadziło do wezwania gliniarzy i wielu starań, aby uspokoić sytuację. Zasugerował, aby wziąć najlepszych sportowców – Moose'a i Omegę – i rozegrać wspaniały mecz zapaśniczy na poziomie olimpijskim. Scott powiedział Donowi, że jest elokwentnym człowiekiem, który poruszył kilka ważnych kwestii. Na Against All Odds odbędzie się mecz Moose'a i Kenny'ego Omegi. Tony Khan zauważył, że Daily's Place jest najlepszym miejscem wrestlingu na świecie i zasugerował, aby mecz odbył się w Jacksonville. Nie chcą Samiego Callihana w Daily's Place i nie będzie go tam. Don był zachwycony i chciał odejść, ale Scott dodał, że Sami i The Good Brothers będą tutaj rywalizować, więc Anderson i Gallows nie będą mogli interweniować. Zwycięzca będzie mógł powiedzieć, że wygrał czysto, jednak 17 lipca stawi czoło Samiemu Callihanowi w walce wieczoru Slammiversary. Callis powiedział, że to okropne i był zły na Khana, że ​​dał się na to nabrać. Khan odparł, że jest miłym facetem i właśnie zrobił Callisowi kilka przysług.

Za kulisami Don Callis, Kenny Omega i The Good Brothers przegonili Gię Miller, próbującą uzyskać komentarz do ostatnich wydarzeń. Callis powiedział, że starał się o wszystko zadbać, ale wyszło mu to żałośnie, więc nadszedł czas, aby The Good Brothers zrobili to, co robią najlepiej. Zasugerował, żeby zabili Samiego lub wyznaczyli nagrodę, ale Scott D'Amore to przerwał. Jeśli chcą Samiego, niech The Good Brothers zmierzą się z nim i jego wybranym partnerem na sobotniej gali. Callis zastanawiał się, kim jest ta tajemnicza postać. Przecież Sami nie ma przyjaciół. Scott dodał, że będzie to Street Fight match.

W drugiej lekcji pod nazwą "Komunikacja" Brian Myers uczył Sama Beale wygłaszać promo. Beale zaczął w nim chwalić Matta Cardonę, co bardzo nie spodobało się Myersowi.

Za kulisami Sami Callihan powiedział Scottowi D'Amore, że nie obchodzi go, kto będzie jego partnerem w ten weekend i jeśli jest to misja samobójcza, z przyjemnością to zrobi. Pojawił się Tommy Dreamer i powiedział, że wróg jego wroga jest jego przyjacielem. Oboje nienawidzą Dona Callisa. Zostanie partnerem Samiego i jeśli Sami zwróci się przeciwko niemu, cóż, wszyscy inni zwrócą się przeciwko niemu. Callihan zgodził się. Jeśli Dreamer go zawiedzie, Sami go pokona. D'Amore powiedział Dreamerowi, że Callis jest technicznie jego szefem i nie powinien z nim zadzierać. Dreamer odpowiedział, że jest mu przykro, ale Don jest wrogiem Scotta i on również musi to sobie uświadomić. 

W pierwszej walce dnia Rosemary pokonała Havok, co oznacza, że zgodnie z umową, ta ostatnia nie dołączy do pojedynku o tytuł kobiecy na Against All Odds, gdzie Rosemary podejmie Deonnę Purrazzo. Po walce mistrzyni wraz z Susan i Kimber Lee zaatakowały obie zawodniczki. Susan wzięła mikrofon i kazała stawić się natychmiast Fire and Flava w ringu.

W drugiej walce Tasha Steelz (z Kierą Hogan) pokonała Kimber Lee (z Deonną Purrazzo i Susan). Obie drużyny wszczęły bójkę. Niespodziewanie Rosemary i Havok wspólnie ruszyły na rywalki i rozniosły je wszystkie.

Steve Maclin wygłosił promo, twierdząc, że cały IMPACT Wrestling spotka się z Mr. Mayhem. Nikt już o nim nie zapomni.

Gia Miller przeprowadziła wywiad z mistrzem X-Division Joshem Alexandrem. Od ostatniego tygodnia czuje się świetnie. Jest Iron Manem w pro wrestlingu i chce mierzyć się z najlepszymi. Będzie przyglądał się Five Way matchowi na Against All Odds. Ace Austin i Madman Fulton podeszli. Ace zapytał go, czy dziś wieczorem będzie miał oko na mecz tag teamowy. Nie musi się martwić o nikogo poza nim. Alexander przypomniał mu, że już go pokonał. Austin powiedział, że mógł przegrać, ale jego pewność siebie nigdy nie słabnie. Jest najlepszy.

W trzecim pojedynku Trey Miguel i Petey Williams pokonali Chrisa Beya i Rohita Raju. Po walce Ace Austin i Madman Fulton zaatakowali rywali. Josh Alexander przyszedł z pomocą, przez chwilę był w defensywie. Udało mu się jednak przegonić Austina poza ring i zmusić go do patrzenia, jak Petey Williams z pomocą kolegów wykonuje Fultonowi Canadian Destroyera z górnej liny.

Miller przeprowadziła wywiad z Williem Mackiem i Richem Swannem na temat dzisiejszego meczu Macka z W. Morrisseyem. Zawodnik powiedział, że to mecz bez dyskwalifikacji, więc będzie miał szansę skrzywdzić Morrisseya. Swann powiedział, że będzie z nim, ale Mack odmówił jego pomocy.

W najnowszy odcinku „All About Me” Tenille Dashwood i Kaleb with a K. mieli rozmawiać z Rachael Ellering. Jordynne Grace towarzyszyła w tym spotkaniu swojej towarzyszce. Prowadzący nie byli zachwyceni, że Grace pojawiła się bez zaproszenia. Ellering zapytała, dlaczego tu jest. Dashwood powiedział, że lepszym pytaniem jest, dlaczego Grace tu przyszła. Ellering powiedziała, że ​​jest jej partnerką tag teamową. Dashwood próbowała podsycić nieporozumienie między nimi, lecz Ellering kazała jej przestać je lekceważyć i powiedział, że jeśli ma do nich sprawę, mogą wejść na ring w tę sobotę. Grace powiedziała, że ​​jeśli ktoś został zlekceważony, to właśnie ona, więc dostanie ten mecz.

Otrzymaliśmy promo od Violent By Design. EY powiedział, że na Against All Odds Deaner i Rhino muszą obronić tytuły tag teamowe. Wspomniał również, że dziś wieczorem Joe Doering zatrzyma serce i duszę Impact Wrestling – Eddiego Edwardsa, a w sobotę zniszczy Kojimę.

W czwartym spotkaniu Eddie Edwards pokonał Joego Doeringa (z Violent By Design) w wyniku DQ, gdy Deaner interweniował w meczu. Grupa rzuciła się na Edwardsa, któremu na ratunek przybył Satoshi Kojima. Doering chciał ponownie atakować, ale towarzysze powstrzymali go przed tym krokiem.

W wideo Moose opowiadał o tym, jak Impact Championship jest czymś, co ominęło go przez całą karierę. Mówił o przegranym title vs. title matchu na Sacrifice, ale uważał, że gdyby to on był na Rebellion, byłby teraz zarówno mistrzem Impact, jak i AEW.

W No Disqualification matchu W. Morrissey pokonał Williego Macka. Po meczu Morrissey amierzał dobić Macka, ale Swann nie posłuchał prośby kolegi i wbiegł do ringu. Ochrona miała powstrzymać walczących. Morrissey łatwo się wyrwał i załatwił Swanna. Były mistrz doszedł do siebie i, gdy Morrissey opuszczał ring, uderzył go krzesłem.

Ostateczna karta Agains All Odds:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz