21 grudnia 2013

Rating, Chavo Guerrero

Final Resolution osiągnęło rating w wysokości 1.06 co przekłada się na 1,24 mln widzów.

Jak mogliście widzieć na Impact Wrestling, Chavo Guerrero zdobył walizkę ze zwolnieniem. Nie jest to część storylinu ani zmiana gimmicku ( jak w przypadku Curry Mana ), lecz prawdziwe zwolnienie. Oficjele TNA podziękowali Chavo za swój wkład w TNA ze wzajemnością.

16 komentarzy:

 1. szkoda że go zwolnili, meksykanin dobrze mówiący po angielksu i na dodatek legendarne nazwisko guerrero, mogli go dac jako przywódce jakiejś grupy meksykanów którzy beda pojawiac sie z AAA albo nawet wmieszac w storyline o główny pas całkowicie zmarnowali jego potencjał i magie nazwiska powinni go zostawic i stworzyc tag team z ultimate tigerem który bedzie debiutował niebawem

  OdpowiedzUsuń
 2. Teraz Chavuś pogodzi się z Vincentym i wróci do wwe. Kij że go szmacili, przegrywał z karłem ale wróci na RR. KASA robi swoje..

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja dla odmiany się cieszę - Stawał się powoli nudny i ciężko strawny, za mikrofonem też (a przynajmniej w moich oczach) nie prezentował niczego dobrego. Zapewne to jego gimmick, nie miałbym nic przeciwko meksykańskiemu Heelowi, ale dobry meksykanin to dla mnie oksymoron :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Również jestem szczęśliwy, że został zwolniony. Wszyscy oczekiwali od niego znacznie więcej niż tylko wspominanie o swojej rodzinie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślałem że Dixy Carter powie EC3 w której walizce jest walka o mistrzostwo wagi ciężkiej a tu proszę walka o mistrzostwo tag teamów ciekawe więc kto będzie jego partnerem

  OdpowiedzUsuń
 6. X Division: Austin Aries vs Zema Ion
  Tag Team: Ethan Carter 3 i ? vs The Bromans
  Heavyweight: Gunner vs Magnus/Jeff Hardy

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeff Hardy odchodzi (część story), zatem jego przy pasie na razie nie zobaczymy. Jeżeli chodzi o EC3, to stawiam na Spuda.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wygrali Roode, Rayne i ODB oraz Magnus

  OdpowiedzUsuń
 9. wow co za walka ale po co sie wmieszał EC3? rozmiem że spud ingerował bo wiadomo chciał pomóc rodakowi ale EC3? nie ogarniam

  OdpowiedzUsuń
 10. Chodziło, aby do pasa doszedł "Dixie Guy" - A EC3 to rodzina DIxie, zatem chciał pomóc - To samo ze spudem, nie chodziło o pomoc rodakowi.

  OdpowiedzUsuń
 11. Chavo pokazał za mało ? A co miał niby pokazac jeżeli nie mieli na niego pomysłu. zresztą nie on pierwszy jest zmarnowany głupota to jest niestety.

  OdpowiedzUsuń
 12. Chavo zmarnowany? Dwa tag team title na tak krótki pobyt to mało? Sam się załatwił prezentując się słąbo w ringu i gadając w kółko że jest z familii Guerrero. Przeciętniaków nie chcemy.

  OdpowiedzUsuń
 13. i bardzo dobrze że mówił że jest guerrero ale jako postac był zmarnowany i pasy tego nie zmieniają zwłaszcza tag teamowe. w tna jest więcej słąbych zawodniów bez nazwiska wiec to jest głupota dopiero

  OdpowiedzUsuń
 14. Piszesz że się marnował, a czego on więcej oczekiwał ? Pas X-Division ?! Szanujmy się, niezbyt go widziałbym w takiej roli. O głównym pasie to już wgl..

  OdpowiedzUsuń
 15. poprostu mogli wykorzystac wielkie nazwisko żeby się jakoś zapisało w histori tna, poza tym był idealny na szefa meksykańskiej stajni i do promowanie tna w meksyku

  OdpowiedzUsuń
 16. A przynajmniej Hernandez miał jakąś robotę w ringu nie tak jak Matt Morgan, który podpisał kontrakt i stał w miejscu

  OdpowiedzUsuń