11 kwietnia 2014

Nowy TNA World Heavyweight Champion !!

Podczas najnowszego odcinka TNA Impact Wrestling zakończone zostało panowanie Magnusa jako mistrza TNA World Heavyweight. Wielkim zaskoczeniem dla mnie było zwycięstwo
Erica Younga, który został mistrzem. Na początku IW Eric Young wygrał 10 osobowy Gauntlet Match o miano pretendenta, a następnie pokonał Magnusa po wykonaniu Piledrivera. Jest, to ogromna sensacja oraz zaskoczenie, ale w końcu jeden z moich ulubieńców coś osiągnął. 

Wideo z walki:

14 komentarzy:

 1. Dzięki za spojler :/

  OdpowiedzUsuń
 2. Hehe dobrze ze w końcu papierowy mistrz stracił pas,już wole nawet Younga :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak jak wczoraj odbyliśmy w poprzednim temacie o Worst w TNA, wspomnieliśmy o Ericu a teraz wygrywa główny pas.. Piledriver ? Brawo za użycie. Pytanie jak to dalej się potoczy, ile będzie trwał run i z kim bęzie dalej walczył.. Niespodzianka..

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy to nie jest przypadek że najpierw Daniel Bryan wygrywa pas po dwóch walkach w jednym dniu a teraz Eric Young również po dwóch walkach w ciągu dnia, a na dodatek prawie tak samo wyglądają.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dałeś ciała z tym spojlerem

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja głupi już myślałem, że wszystko zmierza w dobrym kierunku, a tutaj mistrzostwo dla EY'a, co za ku*wa żenada. TNA to jest jednak TNA, tutaj niczego nie da się logicznie wyjaśnić.Czyżby title run porównywalny z tym Sabina :))?

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak napisałem gdzieś indziej rozumiem tą decyzję jeśli Young kończy karierę i chcą go tak wyróżnić. Jeśli jednak nie to ów pomysł uważam za chybiony. Young dla TNA nie jest Bryanem i chociażby Joe bardziej powinien mieć WHC ( nie mówiąc już o Abyssie). Pas ponosi raczej do Slammiversary, co jednak daje pewną nadzieję:
  otóż jeśli tak będzie to rywalem na 80% będzie Abyss, a więc i możliwe przyszły mistrz.

  OdpowiedzUsuń
 8. Mateusz Polak powinni ciebie wyjebać z redakcji za perfidnego spoilera!

  OdpowiedzUsuń
 9. Muszę przyznać, że nie spodziewałem się tego chociaż na forum dyskutowaliśmy o nim jako o mistrzu dość niedawno. :D Wiedziałem, że jeżeli odejdą od tego komediowego gimmicku to Young może coś osiągnąć i o dziwo zrobił to bardzo szybko. Mi w sumie nie przeszkadza to, że zdobył ten pas ( chociaż zgodzę się, że są lepsi zawodnicy, którzy zasłużyli na ten pas ), bo jest dobry na micu, ma ring skilla ( w komediowym gimmicku nie mógł się w pełni wykazać ), jest w TNA ponad 10 lat i będzie to jakieś odświeżenie od tych samych zawodników, którzy walczyli o ten pas w ostatnim czasie.

  Tym samym Eric Young staje się czwartym TNA Grand Slam Championem!

  OdpowiedzUsuń
 10. Wszystko i mogłoby i tak być... tylko, że ta jego promocja trwała za krótko, bo ile z 2 weeki temu wygłosił w pewnym sensie swoje dobre promo dotyczące tego, że zasługuje na ten pas... na podbudowę jego uczestnictwa w walce z Joe, Abyssem i Magnusem wystarczyło, ale czy od razu na zdobycie pasa... no ale jak zrobią z niego heela to jestem za...

  OdpowiedzUsuń
 11. yes yes yes ciesze się że taka osoba jak on stał się mistrzem TNA :D

  OdpowiedzUsuń
 12. lol, tego sie nie spodziewalem :O

  OdpowiedzUsuń