10 listopada 2014

British Boot Camp UK Finals

British Boot Camp wchodzi w finałową fazę. W tym odcinku poznacie wszystkich, którzy wezmą udział w drugiej części, która odbędzie się w USA. 

20 komentarzy:

 1. kiedy będzie można obejrzeć 1 odcinek tej 2 serii?
  Mam nadzieję że wygra Rampage Brown

  OdpowiedzUsuń
 2. Powiem szczerze, że w tym natłoku nagrywania wszystkiego nie mam pojęcia czy część z USA została już nagrana czy dopiero będą nagrywać.

  OdpowiedzUsuń
 3. tna samo nie wie co się u nich dzieje, a co dopiero my

  OdpowiedzUsuń
 4. impacty są tak tragiczne, że ciekawsze jest te british boot camp

  OdpowiedzUsuń
 5. tna troche strzela sobie w stope z tym british boot camp, cała ta szóstka mogłaby zasilić roster tna, napewno nie mieliby wysokich kontraktów, produkt by się odświeżył, a rating w uk mogłby jeszcze wzrosnąć, z czasem by zostawili tych którzy się sprawdzą, myśle że to byłoby ciekawsze rozwiązanie, mogliby zadebiutować jako stajnia lub samodzielnie, no niestey tna nie przyjdą do głowy takie pomysły

  OdpowiedzUsuń
 6. Ponoć Kris Travis ma jakieś problemy zdrowotne i został zastąpiony przez Noam Dara. Zamiast Grado mogli wziąć Nikki Storm lub Martina Stone'a lub nawet Joela Redmana. Moim zdaniem Grado nie zasługiwał na to, aby go przepuścić dalej.

  OdpowiedzUsuń
 7. "impacty są tak tragiczne, że ciekawsze jest te british boot camp"

  to przerzuć się na szachy. Rozumiem gusta gustami ale to już jest debilizm. Impacty z ostatniego półrocza są świetne, wiadomo że czasem trafi się gorszy ale na pewno nie można TNA zarzucić że nie jakościowo nie polepszyli produktu.

  OdpowiedzUsuń
 8. co jest w nich takiego świetnego ? nie ma żadnego story praktycznie, nic nie wynika z tych impactów, można odpuścić sobie kilka odcinków i dalej jest to samo, wszystkie impacty jednakowe

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak kończy im się kontakt tv to wiadomo że nie zrobią długofalowych storyline. Wcześniej mieliśmy bardzo ciekawe Dixie vs Bully, dobrze zapowiadające się EC3 vs Angle które niestety popsuła kontuzja Kurta, było zwariowane alter ego Hardyego, był MVP jako zły szef, szaleństwa Samuela Shawa też się dobrze oglądało segmenty były zrobione świetnie ale zawodziły walki, mieliśmy kapitalną serię w dywizji tag team, hardcorowe walki Brama z Abyssem, feud Gunnera ze Stormem, rozrywkowy Spud. Trochę się jednak tego uzbierało w "nudnym" TNA.

  OdpowiedzUsuń
 10. napisałbym - skoro Impact jest nudny to co powiedzieć o żałosnym RAW tydzień w tydzień ale zaraz mi ktoś zarzuci że to blog o TNA a nie WWE

  OdpowiedzUsuń
 11. Jaracie się tym WWE, a tam nie ma nic ciekawego, cały czas te same osoby walczą o to samo, jakiegoś interesującego story też nie mają, a w TNA przynajmniej produkt ruszył na przód.

  OdpowiedzUsuń
 12. Dokładnie. A jak się pojawiają jakieś ciekawe osoby typu Cesaro czy Wyatt to zaraz są marnowane. Z Cesaro zrobili jobbera a Wyatta podłożyli Cenie oczywiście. A potem nie dziwota że nie mają gwiazd. Dobrze chociaż że Rollinsa promują jako jedynego z młodych ale ciekawe na jak długo. Najlepsze jest to że WWE ma mistrza WIDMO. To jest dopiero żenada.

  OdpowiedzUsuń
 13. Narzekasz na TNA ze nie promuja młodych a WWE tam to dopiero marnuja Wyatt mial feud z cena i odrazu sie skonczył Dean tez miał cos z cena i odrazu odpadł ma niby cos z wyattem ale nic zadnych prom walk tylko jeden filmik na raw i tyle cena to dopiero niszczy mlode talenty

  OdpowiedzUsuń
 14. prawda jets taka, że zarówno wwe jak tna są obecnie do dupy i nie ma co oglądać narazie, zobaczymy w przyszłym roku, tna podpisze w końcu kotrakt z tv co zaowocuje jakimiś nowymy story, a w wwe zadebiutują ciekawe osoby,

  OdpowiedzUsuń
 15. Za 3 lata to te talenty z niezależnych wrócą do Nich. Vincenty kocha wielkich chłopców i będzie promował beztalencia(pewnie ma jakiś kompleks). Już Hero miał zbawić fedkę Vinca to go zwolnili po jakimś czasie. Już Ziggler, Rhodes czy Kidd mieli być przyszłymi gwiazdami to jobbują lub czasem wygrają jakiś pas żeby przypadkiem nie odeszli. To samo będzie z tymi nowymi gwiazdami, zresztą i tak John Cena jak długo nie będzie miał pasa pójdzie z płaczem do Vincetego, zrobi co trzeba i będzie miał pas na rok.
  Stawiam nawet scenariusz że Romek przejdzie heel turn , zdobędzie pas i obrońca dzieci Januszek Cena po jakimś czasie zdobędzie pas po raz 574 żeby dzieciaczki się cieszyły.
  Żenada - oto całe wwe.

  OdpowiedzUsuń
 16. ty nie lubisz ceny, ale na świecie jest on najpopularniejszy, wiec dla wielu to super że dostaje pas

  OdpowiedzUsuń
 17. Mówisz o dzieciakach. A zobacz sobie co się dzieje na RAW czy PPV. Cena jako babyface dostaje gigantyczny heat. Nikt go nie lubi ze smartów bo nie ma za co. Od lat w WWE dzieje się to samo. Jak ktoś z młodych puka do bram Main Eventów (czy to Barrett, Wyatt czy inny Cesaro) to zawsze pojawia się Cena i zajobuje go na śmierć. Vince oczywiście się cieszy bo najważniejsze żeby kasa płynęła na kontro. WWE to syf!!!! Trzeba z optymizmem patrzeć na sytuację TNA bo bez nich umrze amerykański main stream. Pozostanie wtedy tylko ROH i PWG ale to "tylko" indys.

  OdpowiedzUsuń
 18. dlatego tna jest też głupie, bo mają szanse na widownie którą denerwuje wwe, a niestety ich promocja nie istnieje i nawet hulk hogan i wiele innych gwiazd nie pomogło, coś tu nie gra, już jak mieli te gwiazdy powinni zatrudnic uta i szukac lepszej stacji a dzięki tej owocnej współpracy ze spike tv jak twierdzi tna nic nie wynika

  OdpowiedzUsuń
 19. Początek z Hoganem nie był taki zły. Ratingi były dobre, produkt też, ale niepotrzebnie od razu zdecydowali się na monday wars z WWE, które przegrali. Powinni powoli iść w górę a nie od razu atakować imperium McMahona. Największy błąd popełnili z promocją. Jak wyruszyli w trasę z impactami to kasa z tych wyjazdów im się nie zwracała, bo promocja była tak słaba że ludzie nawet nie wiedzieli że w danym dniu są nagrania impact w ich mieście. Spike też się do tego dołożyło nie reklamując TNA jak należy. Chcę żeby zmienili stację i nauczyli się na własnych błędach to może coś z nimi ruszy. Oczywiście nie od razu. Niech powoli się odradzają.

  OdpowiedzUsuń
 20. błąd za błędem, nie znają się kompletnie na biznesie, powinno być tak- kontraktujemy hogana, zmieniamy stacje na troche lepszą, promocja, a gdy ratingi się podniosą wyjazd w trase w trasę, w międzyczasie cały czas ulepszać produkt oprawa itd

  OdpowiedzUsuń