27 czerwca 2015

Storm i Magnus żegnają się z TNA?


Redaktor "Sporting News" - Brian Fritz napisał na swoim koncie twitterowym, że James Storm opuści TNA po gali Slammiversary. 
Co więcej, podobno jego rywal z niedzielnej gali - Magnus, również niebawem pożegna się z federacją, aby rozpocząć przygodę w Global Force Wrestling u Jeffa Jarretta. Obie informacje nie są jeszcze potwierdzone na sto procent.

29 komentarze:

Anonimowy pisze...

robi się ciekawie, roster gfw się wzmocni, ale i tna kogoś sprowadzi pewnie do siebie, zobaczymy kto jeszcze odejdzie, bo to podobno jeszcze nie koniec

Anonimowy pisze...

Dziwne to wszystko, jeszcze wczoraj czytałem, że w ramach współpracy gfw i tna między inny magnus ma się pojawić na tapingach gfw, a dzisiaj informacja że odchodzi z tna, a może to będzie jakiś storyline ?

Anonimowy pisze...

Oj sypie sie roster tna a wszystko zaczęło sie od odejscia Stylesa

Anonimowy pisze...

Magnus mnie mało obchodzi ale Storm? Tragedia. Widocznie znudziło mu się czekanie na run z pasem który miał nastąpić na BFG 2012...

Anonimowy pisze...

Aries oficjalnie również żegna się z TNA. Kurfa mać...

Anonimowy pisze...

Wielka szkoda,że Storm odchodzi,bo to był prawdziwy materiał na głównego mistrza federacji.Magnus tak jak Gunner poza wizerunkiem nie miał niczego.We wszystkim co robił był bardzo przeciętny i nie wywoływał u mnie żadnych emocji.Midcarder jakich dużo.Dobrze,że odszedł,bo zrobi miejsce dla lepszych od siebie zawodników.

Anonimowy pisze...

Np. dla kogo? Może Khoya czy jak on tam się teraz zwie? Kolejne drewno.

mateusz dzeiniszewski pisze...

Źle się dzieje 6 zwolnień w tak w krótkim czasie?
Przerwa Angle, kurde ktoś wie do kiedy trwają kontrakty : Roode, Davey?

Anonimowy pisze...

Niedługo wszyscy odejdą z tna bo nawet nudnemu Angle'owi kończy sie kontrakt dojdą do tego jeszcze może Roode, Wolves, MVP... Tylko zostanie ec3

Anonimowy pisze...

jeżeli odeszli samoa joe, james storm, austin aries, magnus to każdy teraz może odejść nawet roode, a podobno na dniach kończą się kolejne kontrakty

Anonimowy pisze...

A może to właśnie element storyline ? Niby Storm odejdzie a załóżmy za jakiś czas wbije z nowym The Revolution ? W sumie by nawet pasowało - tak jak kiedyś pisaliśmy Storm, Gunner, Shaw i Crimson są niby poza TNA a za jakiś czas wbiją ?
To byłoby coś. Magnusa mi nie szkoda - już pół roku temu chciał odejść więc jak mu się nie podoba to niech idzie. Nie ma umiejętności na mistrza(chociaż był - słabym).

Anonimowy pisze...

Zresztą gdzie taki Storm odejdzie jak jest stary. Do niezależnych nie pójdzie bo po prostu jest zbyt wolny i stary. Zostaje mu albo emerytura, albo GFW albo powrót z nowym Revolution do TNA.

Anonimowy pisze...

revolution to spalony projekt, ale jakaś inwazja może być

Anonimowy pisze...

wszyscy pójdą pewnie do gfw

Anonimowy pisze...

Przypominam Wam sytuację z Devonem. Też odszedł a się okazało że to on był przewodniczącym A&8 do czasu turnu Bullego.

Anonimowy pisze...

Storm podobno zdementował że nie chodziło mu o odejście tylko rocznicę jego pierwszej walki. Dziwne.

Wolves na pewno nie odejdą bo kilka tyg temu podpisywali umowy, MVP ma kontrakt do lutego, Angle do końca 2015, nie wiem do kiedy ma Roode.

Anonimowy pisze...

Roode też podpisał chyba ostatnio na rok umowę.

Anonimowy pisze...

może na slammiversary coś się wyjaśni po co jarret przyszedł tak naprawdę do tna, bo coś czuję że to on wygra king of the mountain

Anonimowy pisze...

prawdopodobnie havok też odejdzie, bo była na przesłuchaniach w wwe

Falas pisze...

Nie rozumiem jak taki Storm może odejść skoro kilka miesięcy temu było oficjalne info, że podpisał nowy, długoterminowy kontrakt.

Anonimowy pisze...

w tna są kontrakty najczęsciej na rok, to nie takie długoterminowe, rzadko zdarzają się na 2 lata, może już te rok storma minął, rok to krótko

Anonimowy pisze...

Havok już dawno nie ma w TNA, była raptem na kilku nagraniach.

Anonimowy pisze...

ale w rosterze wciąż jest, więc tna jak zwykle wprowadza w błąd

Anonimowy pisze...

z attitude: "W TNA panuje sceptycyzm odnośnie autentyczności tych odejść. Uważa się, że jest to część angle'a jaki może być planowany pomiędzy dwiema federacjami. Ciekawym jest też fakt, że 24 lipca (dzień tapingów TV GFW) jest przerwa w tapingach Impact Wrestling."

Może szykuje się storyline z inwazją?

Anonimowy pisze...

Tylko oczywiście na attitude musi być kretyński dopisek o WWE jeżeli będą chcieli ich zakontraktować. Tak, już widzę jak biorą 40 letniego Storma z brzuszkiem i drewnianego Magnusa mając takich ludzi w NXT.

Anonimowy pisze...

ariesa pewnie wezmą ale ma on trudny charakter więc mogą go równie szybko odpalić

Anonimowy pisze...

@2UP
Storm ma 38 lat i jeszcze jakoś w ringu ciągnie,więc nic nie wiadomo.Bradshaw w podobnym wieku stał się JBL'em i dostał push życia i go bardzo dobrze wykorzystał.A jak już jesteśmy przy wieku to przypomnę Ci,iż obecnie w NXT biega niewiele młodszy od Storma Samoa Joe,który jest doszczętnie wypalony i formę ma tragiczną w porównaniu do okresu przed 2010 rokiem.

Anonimowy pisze...

w wwe zmuszą go do poprawy formy, już przed debiutem kazali mu schudnąć i schudł, a w tna się doprosić nie mogli tyle lat, w tna to zawodnicy mają lekko wystarczy nazwisko

Anonimowy pisze...

@UP
Może i schudł,ale formę ma nadal fatalną.

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.