23 sierpnia 2016

Team 3D

Team 3D aktualnie nie są pod kontraktem z WWE. Dudley'e kończą swoją przygodę z WWE, ale nie kończą jej z wrestlingiem, więc od razu nasuwa się pytanie. Czy Team 3D powróci do TNA?
Wszyscy chyba się zgodzimy, że Bully Ray solowo był po prostu świetny. Pytanie tylko czy będą ryzykować powrót do TNA, gdzie mogliby dać fanom jeszcze wiele emocji ksoztem późniejszych gorszych relacji z WWE? I co ważniejsze, czy wy chcielibyście powrotu Team 3D?

8 komentarzy:

 1. Bully Ray samemu mógłby wrócić i występować oczywiście jako heel, bo to mu najlepiej wychodzi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bully miażdżył system jako heel w TNA jednak łatwo znalezc na necie co mówił po odejściu z fedki.
  Devon pewnie bez formy..

  OdpowiedzUsuń
 3. Bully Ray tym bardziej bez formy, widać po nim zresztą...

  OdpowiedzUsuń
 4. Ich powrót do wwe to była porażka. Walczyli w pre-showach, byli jobberami dla jobberów, nie dostali się do royal rumble matchu. Jeśli mają jeszcze jakieś ambicje to powinni wrócić do TNA. Szczególnie dotyczy to Bully Raya który miał status main eventera.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bully i Devon wrócili do WWE w celu promowania młodszych tag teamów, oni jako drużyna zdobyli wszystko.
  Tak pomijając temat, nie sądziłem, że na drugiej największej gali WWE pozwoli AJ Styles'owi pokonać Cene.

  OdpowiedzUsuń
 6. Cena na razie idzie pograć w filmach, czy gdzieś w ten deseń. Dlatego nie będą gnoić AJ i może zdobędzie jakiś pas.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bully Ray mega dwulicowy typek. Jak w TNA było krucho z kasą i... ze stacją to niby był najaktywniejszy w budowaniu morali wśród rosteru ...szkoda tylko, że potem jako pierwszy odszedł z federacji. Na RR klapa, chyba najszybciej go wyjeb... Następnie był okazyjnie sędzią specjalnym i gdy tylko WWE mrugnęło oczkiem grzeczny Bully ponowie zawitał w WWE gdzie jak ktoś napisał wyżej wspólnie z Devonem byli jobberami dla jobberów. Widać lepiej być nikim w WWE niż w ME w TNA. Jeśli już mieliby pojawić się w TNA to tylko na zasadzie takiej jak w WWE czyli roczny kontrakt i nieodgrywanie jakiejś ważniejszej roli bo po prostu mija się to z celem. Osobiście uważam, że zawitają w NJPW łatwiejsza droga powrotna do WWE.

  OdpowiedzUsuń
 8. Team 3D? Ci co zostali TNA hof, a nie dawno w jednym z wywiadów powidzieli że przez 10 lat czekali na powrót do WWE? Lepiej niech ściągną jakiś dobry tag team ze sceny niezależnej

  OdpowiedzUsuń