26 października 2016

Pozew Corgana

Pojawiło się trochę więcej informacji na temat pozwu Corgana - oto najważniejsze informacje z niego.

1. Pozew liczy 41 stron i jest przeciwko TNA, Dixie Carter, Dean Broadhead i Serg Salinas (mąż Dixie).

2. Corgan zainwestował w TNA ponieważ te miało problemy finansowe + Dixie podpisywała pokrętne umowy z Aroluxe Media. Jeżeli nie spłacałaby rat to mogła stracić firmę i możliwe że TNA przestałoby produkować gale w okolicach czerwca. Corgan właśnie w tym terminie kupił część udziałów TNA.

3. Zgodnie z informacjami podanymi to Dixie Carter ma 92.5 % udziałów w TNA, Aroluxe Media mają 5 % a 2.5 % ma Anthem Media (MCC/Fight Network)

4. Corgan ponownie zainwestował pieniądze w lipcu. Dixie znowu miała problemy z płaceniem rat dla Aroluxe, które mogło przejąć TNA. Ta sama sytuacja nastąpiła w sierpniu. Dodatkowo Corgan został wtedy Prezydentem TNA, podobno mocno na to naciskał. Było to spowodowane tym, że chciał pomóc od razu, poprawić kondycję finansową oraz poprawić całe działanie TNA. Corgan twierdzi że zawarł wtedy umowę z Dixie że będzie on mógł przejąć federację jeżeli Dixie Carter nie wywiąże się z umów i zabezpieczenia finansowego.

5. Corgan twierdzi że Dixie wiele przed nim zataiła i o wielu sprawach dopiero niedawno się dowiedział.

6. Podobno Serg Salinas rozmawiał z szatnią podczas BfG o sprzedaniu biblioteki TNA i sytuacji federacji. Dixie + Dean Broadhead podobno o tym nie wiedzieli.

7. Według Corgana to on może decydować co się stanie z biblioteką TNA. Nie było z jego stron żadnych rozmów z WWE na temat sprzedania biblioteki TNA ponieważ byłoby to złamaniem umowy.

8. Corgan zamierza udowodnić że podpisał umowę z Dixie Carter, że w razie problemów to on przejmie jej 92.5 % udziałów w TNA. Oznaczać to będzie że przejmie jej prawo głosu i będzie mógł przeprowadzić zmiany w zarządzie jak i w federacji. Liczy on również na odszkodowanie za naruszenie zasad umowy.


Rozprawa ma się odbyć 26 października.

5 komentarzy:

 1. Dixie, aby zachować władzę w TNA, posunęła się do niesamowitych rzeczy, zadłużając federację i okłamując swoich pożyczkodawców. W konsekwencji tę władzę i tak by utraciła, ale zabierając ze sobą wszystko.
  Poza tym najgorsze są te kliki rodzinne, które żyją w swoim świeci nie pozwalając innym zmienić czegokolwiek, nawet jeśli miałoby to przynieść pozytywne skutki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę że jednak Corgan jeśli uratowaa federację i dał kilka dobrych pomysłów dla urozmaicenia, to powinien wygrać cały ten proces i zamknąć ten rozdział TNA i dać mu nowe życie, z nową nazwą

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak dobrze widzę i czytam to ten gość jest na rozprawie i pisze co się na niej dzieje:

  https://twitter.com/tnnaterau

  OdpowiedzUsuń
 4. Kilka ciekawych tweetów:

  "Dixie is watching without showing any emotion. Shes following along while Sims argues TNA is insolvent."

  "Ok $1.8M was from Anthem. Thats the company that owns TNA licensing rights to video library."

  "Sims says Dixie emailed WWE to say she wont sell to them until Billy is out."

  Tragedia -,-

  OdpowiedzUsuń
 5. "Parham said the contract between Corgan and Carter is illegal under TN law. So Carter cant transfer her mgr rights even if TNA is insolvent."
  +
  "Sims says Dixie emailed WWE to say she wont sell to them until Billy is out."

  Jeżeli to prawda i sąd potwierdzi to pewnie niedługo Carter sprzeda federację McMahonowi..

  Zresztą taktyka TNA wygląda tak - wszystko jest okey, problemy są przejściowe za to Corgan jest zły bo chce przejąć TNA i dorobić kasę..
  Parodia..

  OdpowiedzUsuń