3 czerwca 2017

Newsy średniej jakości

Szybkie newsy przedsesyjne. Tym razem ze zwijaniem tekstu, bo nie klikacie w nagłówki, a to odbija się na wyświetleniach za które mamy absolutnie nic.Według Wrestling Observer Newslettera, wielki push Jindera Mahala jest związany nie tylko z możliwą ekspansją WWE w kierunki Indii. Oficjele Sony SIX uważają, że WWE postawiło na taki krok z powodu tapingów Impact Wrestling w Bombaju. To jednak nie koniec. Podejrzewają oni również, że wielka promocja WWE w Wielkiej Brytanii jest podyktowana startowi programu ITV's World of Sport, który jest trochę promowany przez IW.


Pewnie już to wiecie, ale co tam. Od sierpnia IW wraca z live eventami. Pierwszy odbędzie się 5 sierpnia w Richmond County Hall Ball Parku, który mieści się na Staten Island w Nowym Jorku. Sprzedaż biletów rozpocznie się 9 czerwca. Jest to pierwszy live event od 2015 roku co może oznaczać, że stan federacji ma się na plusie. Tutaj wstawiam grafikę promującą wydarzenie:Rey Mysterio w wywiadzie ze Sports Illustrated stwierdził, że był bardzo blisko pracy dla Impact Wrestling. Nie chciał on jednak pełnego kontraktu i myślał nad kilkoma występami w Orlando. Jako argument podał to, że miał nadzieję zmierzyć się z kilkoma wrestlerami, bo nigdy z nimi nie walczył. Niestety oficjele nie zgodzili się na to, ale nie trudno to zauważyć.


Ostatni odcinek Impact Wrestling zgromadził przed telewizorami około 287,000 oglądających. Jest to spadek w porównaniu z zeszłym tygodniem gdzie IW obejrzało ponad 300,000 osób. Dało to federacji miejsce numer 124 w rankingu 150 najchętniej oglądanych programów.


Prace nad blogaskiem nie dobiegły jeszcze końca. Jakiś czas temu dodałem roster, który będzie aktualizowany na bieżąco. Dorzuciłem informację o IW Hall of Fame. Trwają prace nad kalendarium z ważnymi dla federacji datami. Oprócz tego planuję serię artykułów o galach PPV, ważnych dla IW walkach i tym podobne. Jeszcze przed Slammiversary wezmę się za ranking wszystkich edycji tego PPV. Zostaną zaktualizowane informacje o pasach, ogólnie o historii organizacji. To jednak dopiero po sesji, która jak dobrze pójdzie kończy mi się w połowie czerwca. Podsumowanie miesiąca może wylądować na stronie jutro. Jeśli nie jutro to dopiero w czwartek lub piątek. Pozdrawiam ciepło.
.

3 komentarze:

  1. Czekam. Mam nadzieję, że poczytam dużo ciekawyh informacji:)

    OdpowiedzUsuń
  2. W 2015 roku też były live eventy, na jednym z nich hebner trafił do IW HoF

    OdpowiedzUsuń