20 lipca 2017

Newsy

Witam po dłuższej nieobecności. Działo się ostatnio sporo, a to oznacza, że warto o tym powiadomić. Znając życie to i tak wszyscy już to przeczytali na innych portalach wrestlingowych, ale dobra, może znajdzie się zagubiona dusza, która zerknie na to przychylnym okiem.


Zaczniemy od grubych wiadomości. Według wiadomości z PWInsidera, z GFW rozmawia sam Rey Mysterio. Podobno kontrakt ma on na wyciągnięcie ręki, pozostaje mu się tylko zgodzić. Rozmawiał on o tym między innymi z Konnanem, z którym się ostatnio spotkał. Atmosferę podgrzewa też Karen Jarrett, która wstawiła na swoje media społecznościowe zdjęcie z Reyem. Tego nie wstawię, ale wstawię wspólną fotografię Konnana, Mysterio i R-Trutha.


To nie koniec dobrych wieści, bo Jeremy Borash potwierdził, że Johnny Mundo wystąpi podczas sierpniowych live-eventów w ringu Global Force Wrestling. Najpewniej to nie będzie jednorazowy występ i można spodziewać się tego wrestlera podczas przyszłych tapingów. Razem z nim być może zjawi się Taya, jego narzeczona, która na swoim Twitterze napisała, że chciałaby skopać tyłki Knockouts. Jak dobrze wiemy, Knockouts to określenie na dywizję kobiet w GFW.

JB ogłosił też, że Drago wystąpi podczas live-eventów. Do federacji zmierzają też Dave i Jake Crist, którzy stworzą drużynę pod nazwą Ohio is 4 Killers. Oprócz tego do GFW zmierzają dwie nowe wrestlerki, ale Borash nie ujawnił jakie. Dowiemy się pewnie podczas sierpniowych tapingów.

Borash potwierdził, że Gail Kim nie odejdzie z federacji po zakończeniu tego roku. Będzie ona pełnić rolę agentki na zapleczu. 

Alberto El Patron, który został zawieszony przez federację, dalej widnieje w składzie wrestlerów zapowiedzianych na live-eventy. JB odniósł się do tego i powiedział, że nie wie jak federacja rozwiąże tę sytuację. Karty na eventy pojawią się w następnym tygodniu i dowiemy się czy Alberto pojawi się na live-eventach.

Już w ten czwartek po transmisji Impacta, na oficjalnej stronie federacji będzie można obejrzeć nowy program - GFW After Impact. Poprowadzą go Josh Matthews oraz Tyrus. Nie wiadomo dokładnie o co chodzi, ale można się spodziewać, że panowie będą rozmawiać o rzeczach, które działy się podczas Impacta.


Bound of Glory w tym roku odbędzie się trochę później niż zwykle, bo dopiero 5 listopada. Jeff Jarrett poinformował, że federacja będzie chciała zorganizować jeszcze jedno PPV w 2018 roku i najpewniej będzie chodzić o LockDown. Oczywiście nie ma tu żadnej pewności i zawsze Jeff może dać nam jeszcze jedno PPV z szyldu One Night Only pełne akcji oraz doskonałych walk.

Już jutro zobaczymy kolejny pojedynek z serii Super X Cup i ze sobą zmierzą się Drago oraz Sammy Guevera. Oprócz tego zobaczymy Triple Threat złożony z zawodników X-Division.

Wydaje się, że GFW podgrzewa możliwy powrót Austina Ariesa do federacji, bo ostatnio na ich kanale Youtube pojawił się film, który pokazywał pięć najlepszych walk tego wrestlera w TNA. Oczywiście to może nic nie znaczyć, bo co miesiąc ukazuje się taka seria - pojawiły się filmy między innymi z Christianem Cage'm czy Samoa Joe i żaden z nich ani myśli wracać do federacji. A jeśli ktoś chce wiedzieć co aktualnie czyni Aries, to bawi się on w Maxa Payne'a, brakuje mu tylko brody.


1 komentarz:

  1. GFW prężnie się rozwija, co cieszy. Oby poprawili jakość niektórych feudów i dali się jeszcze bardziej wykazać zawodnikom, wtedy będzie jeszcze lepiej.

    OdpowiedzUsuń