3 lipca 2017

Parę informacji po Slammiversary XV - możliwe spoilery czwartkowego Impacta


Opinie o gali są głównie pozytywne, największe wrażenie na fanach zrobiły starcia o pasy drużynowe, występ DeAngelo Williamsa, Matthews & Steiner vs JB & Park oraz Full Metal Mayhem. Reszta starć też jest oceniana nieźle, choć znajdą się negatywne oceny. 

Jak już wiemy to Alberto El Patron został głównym mistrzem federacji po pokonaniu Lashleya. Przed galą nie mógł on jednak mieć tylu powodów do radości co po, bo zaginął jego bagaż. El Patron jednak odzyskał zgubę. Co ciekawe, zaraz po tym jak gala zeszła z anteny, nowy mistrz wygłosił krótkie promo. Bobby pogratulował mu występu, a Alberto zrobił dokładnie to samo. Dodał on, że właśnie walczył z Lashleyem przez prawie 30 minut i oboje solidnie skopali swoje tyłki. Gdyby mógł to ściskałby rękę rywala każdego dnia.

Przeszedł on też do tematu WWE. Stwierdził, że walczy od prawie 19 lat i występował we wielu federacjach. Uznał, że WWE to federacja pieprzonych przegrańców, a następnie podsumował to tym, że mógłby walczyć z Lashleyem cały czas, bo są oni prawdziwymi wojownikami, a nie pieprzonymi sports entertainments. 

PopTV strzeliło solidną gafę, bo przez pomyłkę zaspoilerowali wynik main eventu Slammiversary oraz to, co może się stać w czwartek. Według zapowiedzi, nowym członkiem LAX może zostać sam Alberto El Patron. Oprócz tego jakaś międzynarodowa gwiazda ma zmierzyć się o pas Impact Grand. Gail Kim będzie miała dla nas duże ogłoszenie, a Sonjay Dutt będzie musiał dowiedzieć się kto ukradł mu pas. Podobno mówi się o występie jakieś powracającej brytyjskiej gwiazdy, ale ciężko określić o co miałoby tutaj chodzić. 

4 komentarze:

 1. Pewnie Grado..

  Ciekawe co tam Gail nam powie - czyżby koniec kariery ?
  Międzynarodowa gwiazda ? Może Swagger - już chyba minęło 90 dni od odejścia z Wwe.

  OdpowiedzUsuń
 2. A no tak, zapomniałem, że Grado w każdym momencie może powrócić...

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba że Doug Williams to ta powracająca gwiazda z UK

  OdpowiedzUsuń
 4. Powróci X Cup Tournament!!
  Drago, Sammy Guevara, Andrew Everett, ACH, Dezmond Xavier, Ishimori, Davey Richards, Idris Abraham
  Tych zawodników zobaczymy na tapingach. Dodatkowo może pojawi się Octagonito

  OdpowiedzUsuń