4 lipca 2017

Wyniki tapingów z dnia 03.07.2017


Przy stoliku komentatorskim dalej zasiadali Da Pope, Borash i Matthews. Ring był udekorowany w stylu meksykańskim, a jako pierwszy zjawił się Alberto El Patron. Miał on ze sobą oba pasy. Razem z nim pojawili się jego ojciec oraz brat. El Patron podziękował za swoim fanom, rodzinie oraz narzeczonej za wsparcie. Następnie dodał, że Lashley to twardy sukinsyn i może bronić pasa przeciwko każdemu. Bobby wyszedł do niego uważając, że Alberto jest bardzo pewny siebie. Rozlał on też jego szampan na widownię i zapytał czy rodzina Meksykanina na pewno powinna tu być. Lashley został też spoliczkowany przez jednego z przedstawicieli rodziny El Patrona i powiedział, że bije on mocniej niż nowy mistrz. Dowiedzieliśmy się, że panowie jeszcze dzisiaj zmierzą się w rewanżu o pas.

Jeremy Borash ogłosił powrót Super X Cup Tournament. Wystąpią w nim ACH, Sammy Guevera, Drago, Andrew Everett, Dezmond Xavier, Taiji Ishimori, Davey Richards i Idris Abraham.

Sonjay Dutt def. Caleb Konley - Hindus wygrał po Diving Splashu. Po walce zaatakował go Trevor Lee, który ogłosił się mistrzem, zaatakował Dutta i zabrał jego pas ze sobą. 

Veterans of War, Grado & Eddie Edwards def. Eli Drake, Chris Adonis, Mario Bokara & Fallah Bahh - pin zgarnął Eddie po wykonaniu Boston Knee Party ma Bokarze. Po walce albo w trakcie walki zjawił się Joseph Park, który stwierdził, że Grado powinien odejść oraz miał jakieś dokumenty. 

Matt Sydal def. Braxton Sutter - Sydal wygrał po swoim finisherze. Braxton po walce dawał oznaki możliwego heel turnu, bo wściekle odepchnął rękę Allie, która chciała go uspokoić. 

Super X Cup First Round Match - Dezmond Xavier def. Idris Abraham

Sienna def. Rebel - podobno Rebel poprawiła się w ringu, ale musiała uznać wyższość przeciwniczki po gilotynie.

Taiji Ishimori & Drago def. Sammy Guevera & Davey Richards

JB zapowiedział występ Gail Kim. Kanadyjka stwierdziła, że w 2017 roku zakończy swoją karierę ringową. Dodała jednak, że już niedługo wraca i ma jeszcze coś do udowodnienia.

Super X Cup First Round Match - ACH def. Andrew Everett

World Championship Match - Lashley def. El Patron via DQ - podobno pojedynek stał na dobrym poziomie. W walce przeszkodzili członkowie LAX, którzy zaatakowali byłego mistrza. Konnan ogłosił Alberto jako nowego członka jego ekipy, ale El Patron nie potwierdził tej informacji i czuł się skołowany. Lashley też nie wiedział co o tym myśleć, a LAX wynieśli Meksykanina z areny.

1 komentarz:

  1. Czułem coś że LAX zwerbują Alberto, dobrze że El Patron przechodzi heel turn, bo jako heel będzie lepszy, a i LAX będzie ciekawsze i postać ex Del Rio doda im star poweru

    OdpowiedzUsuń