5 lipca 2017

Wyniki tapingów z dnia 04.07.2017


Tyrus def. Caleb Konley - Xplosion Match

Taiji Ishimori def. Andrew Everett - Xplosion Match

Konnan ogłosił Alberto El Patrona jako nowego członka LAX. El Patron zapytał go dlaczego tak mówi, ponieważ on nie wyrażał zgody na dołączenie do jego drużyny. Konnan w takim razie poprosił go o dołączenie i zapytał co inne federacje zrobiły z nim. Oferował mu protekcję swojej ekipy. Alberto uznał jednak, że GFW robi dobrą robotę, a on nie zamierza do nich dołączyć. Lider LAX stwierdził, że mogą rozpętać latynoską rewolucję - El Patron dalej odmawiał więc LAX zaczęli go atakować. Na ratunek przybył Lashley, który pozbył się rywali z ringu, a następnie podał rękę mistrzowi GFW.

Grand Championship Match - Moose vs Naomichi Marufuji - no contest
Moose wygrał rundę numer jeden, a jego rywal rundę numer dwa. W trakcie trzeciej rundy do ringu ruszył EC3, który zaatakował przedstawiciela NOAH pasem.

Trevor Lee def. William Weeks - Lee cały czas miał ze sobą ukradziony pas. Sonjay Dutt zjawił się po walce, ale Trevor uciekł.

Laurel Van Ness def. Ava Storie - po walce pojawił się Grado, który oferował Laurel kwiaty oraz szampan. Następnie powiedział, że Van Ness jest najpiękniejszą kobietą jaką widział i zaproponował jej randkę, która miała polegać na oglądaniu seriali na Netflixie. LVN nie była pod wrażeniem i poprosiła Kongo Konga o pogonienie Grado oraz pomagającemu mu Parka.

Drago def. Sammy Guevera

Lashley & Alberto El Patron def. LAX - El Patron po walce stwierdził, że on i Bobby tworzą dobrą ekipę. LAX zaatakowali go po walce, ale tym razem Bobby pozwolił na ten atak i nie pomógł sojusznikowi o ile się nie mylę.

Sienna def. Amber Nova - Sienna po walce stwierdziła, że Karen Jarrett nigdy w nią nie wierzyła. Karen pojawiła się i została poproszona przez mistrzynię o powiedzenie, że jest ona najlepsza na świecie. Wszystko przerwała Allie z kijem do kendo. Do brawlu włączyły się też Gail Kim oraz Laurel Van Ness. Gail pozbyła się przeciwniczek z ringu, a Jarrett ogłosiła, że Sienna zmierzy się z Rosemary w Last Woman Standing Matchu.

Octagonito, Garza Jr. & Laredo Kid def. Idris Abraham, Trevor Lee & Demus 3:16

Matt Sydal def. Low-Ki & El Hijo de Fantasma - Sydal wygrał walkę po pinie na Low-Kim. Kwestionował on zachowania dyrekcji mówiąc, że ufać można tylko sobie. Bruce Prichard pojawił się i uznał, że nie podoba mu się zachowanie ludzi, którzy ogłaszają siebie pretendentami do pasów. Lashley też miał coś do powiedzenia i domagał się rewanżu o pas mistrza świata. Matt kazał mu się zamknąć, ale otrzymał Spear.

Eli Drake def. Eddie Edwards, EC3 & Moose - dwóch zamaskowanych typów zaatakowało Drake'a oraz Adonisa, ale Eli zwyciężył po przypięciu Edwardsa - w tym samym czasie EC3 został wyciągnięty z ringu przez Moose'a.

LAX wyszli do ringu z Dos Carasem oraz El Hijo de Dos Carasem - ojcem oraz bratem El Patrona. Stwierdzili oni, że Alberto posunął się za daleko. Konnan zaczął zmuszać rodzinę mistrza do ściągnięcia masek, ale El Patron im przeszkodził. Uznał, że to idzie za daleko. Konnan powiedział mu, że jeśli do nich dołączy to puści jego rodzinę wolno. Potrzebują oni kolejnego żołnierza. Alberto powiedział, że zniszczy całe LAX, a następnie dodał, że nie są przyjaciółmi, ale ostatecznie ubrał koszulkę LAX. Gdy tylko ekipa się odwróciła to El Patron ich zaatakował i tak skończyło się show.

1 komentarz:

  1. Ciekawie się zapowiada ten storyline Alberto z LAX, ale czuję że na końcu i tak El Patron przejdzie heel turn i dołączy do LAX

    OdpowiedzUsuń