6 lipca 2017

Wyniki tapingów z dnia 05.07.2017


Burmistrz Orlando - Buddy Dyer pojawił się w ringu (?) i ogłosił dzień Impact Wrestling. Dowiedzieliśmy się, że Dyer będzie komentował jedną z późniejszych walk.

JB powiedział, że Grado próbuje poślubić jakąś Amerykankę co mogłoby mu pomóc na jego problemy z wizą i właśnie dlatego próbuje on poderwać Laurel.

Eli Drake, Chris Adonis & EC3 def. Moose, Naomichi Marufuji & Eddie Edwards - Ethan przypiął po swoim nowym finisherze, którego użył już na Slammiversary. Jest to Slapjack czyli Lifting Double Underhook Facebuster. Podobno starcie było naprawdę dobre. Komentatorem był burmistrz Orlando, który zrobił sobie po walce zdjęcie z przegranymi.

Sienna def. Amber Nova - mistrzyni kobiet zaatakowała Amber zza pleców i wykończyła ją w mniej niż minutę. Po walce kazała ona Karen Jarrett uklęknąć oraz powiedzieć, że Sienna jest najlepsza na świecie. Karen odmówiła więc mistrzyni zaczęła ją straszyć. Na ratunek ruszyła Allie z kijem do kendo, ale ją powstrzymała Laurel Van Ness. Do brawlu dołączyła Rosemary, która też dostała łomot. Wszystko zakończyło się interwencją Gail Kim - po wszystkim Karen Jarrett ogłosiła Last Woman Standing o pas kobiet. Wygląda na to, że segment z dnia poprzedniego został po prostu powtórzony. 

Super X Cup First Round - Taiji Ishimori def. Davey Richards

Lashley pojawił się w ringu i powiedział, że nie imponuje mu gdy ktoś po prostu bez powodu domaga się walki o pas. Stwierdził on, że każdego rywala złamie w pół. Bobby żądał starcia o mistrzostwo na Destination X oraz zmusił Pricharda do pojawienia się. Bruce zgodził się z nim mówiąc, że Lashley zasługuje na uczciwą walkę o pas. Przeszkodził im Matt Sydal, który został zignorowany przez Bobby'ego. Ten ze Spearem jednak nie trafił i nadział się na Jumping Knee oraz Air Sydal.

Last Woman Standing Knockouts Title Match - Sienna def. Rosemary - Rosemary kontrolowała większość walki i panie przeszły do walki na rampie. Sienna otrzymała Red Wedding, ale w powstaniu pomógł jej KM. Został on zmuszony do ucieczki, bo była mistrzyni postraszyła go krzesłem. KM jednak nie przestawał interweniować, bo przeszkodził on Rosemary w wykonaniu Coast to Coast ze śmietnikiem ustawionym między nogami Sienny. Nadział się przez to na oplucie mazią, ale to pomogło Siennie w użyciu śmietnika oraz rzuceniu Rosemary na stół co dało jej zwycięstwo.

Octagonito def. Trevor Lee via Count-Out - Lee miał ze sobą pas X-Division z logiem GFW. Jego rywal zdominował sytuację co sprawiło, że Trevor musiał uciec.

Grado wszedł do ringu w pomarańczowym garniturze. Poprosił on Laurel o pojawienie się w ringu. Sienna nie chciała na to pozwolić, ale LVN postanowiła wysłuchać co do powiedzenia ma Brytyjczyk. Grado nazwał Van Ness najpiękniejszą Knockout i zaproponował jej małżeństwo. Zjawili się też Allie, Kongo Kong i chyba Braxton Sutter. Wszystko zakończyło się tym, że LVN kazała Kongowi jej nie nieść oraz w spokoju odejść.

El Hijo de Dos Caras def. Mario Bokara - Xplosion Match

Super X Cup Second Round Match - Dezmond Xavier def. Drago

Mumbai Cat def. Trevor Lee - pod maską jednego z kotów krył się Sonjay Dutt, który zaproponował Trevorowi stoczenie walki na Destination X, które odbędzie się 17 sierpnia. Będzie to Ladder Match.

Eddie Edwards vs Eli Drake - No Contest - Eddie nie wyszedł do walki, bo zaatakował go Kongo Kong.

Impact Grand Championship Match - EC3 def. Moose via split decision - Ethan wygrał rundę pierwszą, a Moose drugą. Trzecia runda okazała się zwycięska dla Cartera, który został nowym mistrzem.

Alberto El Patron def. LAX in a Gauntlet Match via DQ - Alberto pokonał Homicide'a oraz Ortiza. Gdy doszło do walki z Santaną to LAX spowodowało dyskwalifikację. Ekipa zaatakowała El Patrona, któremu na pomoc przybyli El Hijo de Dos Caras oraz Veterans of War.

Po tapingach El Patron podziękował wszystkim za świetną reakcję. Odniósł się on do swoich prom i stwierdził, że nic go nie zatrzyma przed mówieniem głupich rzeczy, ale chce też wyrazić wdzięczność za pojawienie się.

2 komentarze:

 1. Czy te zje**** story między LVN/Kongo/KM/Allie/Sutter + teraz Grado może się w końcu skończyć ?
  Przecież to jest kompletna żenada, zero w tym rozrywki a jeszcze trzeba się gapić na obwisłe cycki Konga. LVN pół roku będzie łaziła w tej brudnej sukience ? Jeszcze Grado się dołącza..

  Ja pier****

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie się wydaje, że wszyscy na tym story jedynie tracą, a nie zyskują. Taki Kongo Kong jest bardzo solidny w ringu z tego co widziałem - mógłby z niego być fajny monster heel, a zamiast tego siedzi w czymś tak słabym. Laurel też się sporo nauczyła - na scenie niezależnej działa świetnie, a tu dostała tak głupi gimmick. Allie i Sutter - można z nich zrobić doskonałą parę panującą z jakimś midcardowym pasem bazując na ich popularności w Impact Zone, a zamiast tego dostają w dupsko od KM'a. Grado też jest całkiem ok w indykach brytyjskich, a w IW nie da się go oglądać. Szkoda strasznie, że to się tak długo ciągnie.

   Usuń