16 października 2018

Impact Wrestling - wyniki tapingu z dnia 15.10.2018


X-Division Championship Match - Brian Cage def. Rich Swann - po walce pojawił się Sami Callihan, który zaatakował mistrza. Chciał użyć do ataku pasa, jednak Brian trafił go Clothesline'm i przed wykonaniem Powerbomba powstrzymali go bracia Crist, którzy zajęli się swoim liderem.

W ringu zjawił się Johnny Impact, który opowiadał o Bound for Glory. Zapowiedział, że od zawsze marzył, żeby zostać mistrzem świata i chce być walczącym mistrzem. Przeszkodziło mu nadejście Fenixa, który pogratulował mistrzowi, ale zaproponował mu pojedynek o pas. Johnny przystał na propozycję i dodał, że są przyjaciółmi, ale za tydzień stoczą ciężką walkę.

Killer Kross def. Tommy Dreamer - w walce zainterweniował Moose, który został przegoniony kijem do kendo. Dreamer nie miał jednak szans z Krossem, który załatwił go kombinacją mocnych rzutów. Sędzia przerwał pojedynek, ale Kross i Moose zaatakowali Tommy'ego jeszcze po starciu.

Taya Valkyrie def. Katarina - Taya uznała, że straciła cały szacunek do Tessy po walce na BFG.

Ethan Page def. Trevor Lee

Allie def. Alisha Edwards - Allie po walce rzuciła się na Alishę i zaczęła ją dusić. Kiera Hogan próbowała jej przerwać i gdy się jej udało, zapytała przyjaciółkę o co chodzi. Kanadyjka wróciła do rzeczywistości i zaczęła sprawdzać stan Edwards, pokazując, że też nie wiedziała co się stało.

Pentagon def. Homicide - OGZ postanowili zaatakować luchadora, ale Fenix nie chciał na to patrzeć bezczynnie i pomógł swojemu przyjacielowi. 

Impact Wrestling Tag Team Championship Match - LAX def. The Heavenly Bodies

Gama Singh def. Rohit Raju - Gama zapowiedział wielką gwiazdę, ale tak naprawdę to on był zapowiedzianym zawodnikiem.

Su Yung def. Kiera Hogan - Allie próbowała interweniować, jednak Su nie pozwoliła jej na to dzięki skorzystaniu ze swoich magicznych mocy.

Moose & Killer Kross def. KM & Fallah Bahh - w trakcie walki zjawił się Eddie Edwards, który zaatakował Moose'a, ale nie udało mu się przeszkodzić Krossowi, który poddał Bahha.

Impact Wrestling World Championship Match - Johnny Impact def. Rey Fenix - walka była bardzo dobra i wygrał ją Impact po Starship Pain. Mistrz odszedł na zaplecze, a Fenix został zaatakowany przez członków OGZ, którzy uciekli po tym, jak zjawił się Pentagon.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz