29 marca 2021

Poważna kontuzja Ericka Younga (wiadomość zawiera spojlery)

W wywiadzie dla Wrestling Perspective Podcast Eric Young ujawnił, że doznał uszkodzenia więzadła krzyżowego przedniego (ACL) podczas ostatnich nagrań Impact Wrestling i będzie nieobecny przez co najmniej sześć miesięcy.

Na ostatnich nagraniach zerwałem ACL. W miniony piątek po raz pierwszy od 24 lat nie wystąpiłem w zabookowanym pojedynku. To frustrujące. Nigdy nie byłem kontuzjowany. Zostałem zraniony wiele razy, ale nigdy nie byłem kontuzjowany. Muszę przejść operację za półtora tygodnia. To będzie długa droga. Pauza potrwa sześć miesięcy. Zawsze byłem bardzo wytrzymały i szybko się regenerowałem, ale moje ACL jest całkowicie zerwane, czego nie wiedziałem. Stało się to w poniedziałek podczas meczu z [Jamesem] Stormem i zakończyłem go, jakby nic się nie stało. Następnego dnia walczyłem w ośmioosobowym meczu tag teamowym Hardcore War, a we wtorek podjąłem Eddiego Edwardsa. To było 20 minut na jednej nodze. Mógłbym postawić ten pojedynek przeciwko wszystkiemu, co jest pokazywane w każdej federacji, gdziekolwiek na świecie. Zrobiłem to na jednej nodze i jestem z tego dumny. Przekazujecie wiadomości. Eric Young ma zerwane ACL i nie będzie go od sześciu do dziewięciu miesięcy. Po raz pierwszy mam do czynienia z czymś takim. Walczyłem z bólem. Zmagałem się ze złamaną kostką, złamanymi palcami, połamanymi palcami u nóg, zwichniętym biodrem i wieloma innymi rzeczami, ale mój lekarz powiedział, że nie mogę walczyć. 

3 komentarze:

 1. Dzięki za aktywność na bloku, ale jednak wypadałoby przeczytać tekst przed opublikowaniem, bo posiada wiele błędów. Widać, że tłumaczyć to translator

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za uwagę. Poprawiłem błędy, które zauważyłem. Staram się pisać zrozumiale i bez literówek, ale nie zawsze wychodzi.

   Usuń
 2. Spoko. U mnie też literówki, słownik sam zamienił xD

  OdpowiedzUsuń