23 kwietnia 2021

Impact Wrestling - 22.04.2021 - RAPORT

Program rozpoczął się od podsumowania feudu Richa Swanna i Kenny'ego Omegi, który swój finał znajdzie na niedzielnym Rebellion. Przedstawiono najważniejsze punkty zeszłotygodniowej konferencji prasowej, zakończonej bójką zawodników.

Podczas Before the Impact Petey Williams (z Joshem Alexanderem) pokonał Madmana Fultona (z Acem Austinem) i Fallah Bahha (z TJP) on BTI.

W pierwszym pojedynku dnia The Good Brothers pokonali Decay (z Rosemary). Karl Anderson wziął mikrofon i powiedział, że rok 2020 był okropny dla wielu ludzi, ale był to najlepszy rok, jaki The Good Brothers kiedykolwiek mieli. Może zrobili się trochę zbyt zarozumiali i wygodni, dlatego dziękują FinJuice, ponieważ obudzili ich z letargu. Jedyne, co się liczy, to odzyskanie przez nich tytułów tag teamowych. Gallows powiedział, że FinJuice zdezorientowali Dobrych Braci. Podziękował im za wlanie paliwa do nieokiełznanego ognia. Mają nadzieję, że FinJuice podobały się pasy tytułowe, ponieważ oni zabiorą je z powrotem na PPV.

Otrzymaliśmy pakiet wideo przedstawiający zawodników Impactu, w którym wyjawiali swoje przemyślenia na temat meczu Swann vs Omega. Wszyscy pokładali nadzieję, że Swann utrzyma mistrzostwo. Co więcej Gia Miller i James Storm uważali, że Swann jest niedoceniany i niesłusznie uznany za słabszego w tej rywalizacji.

Promo Violent By Design. Eric Young omawiający spór z Jamesem Stormem.

W drugiej walce Tenille Dashwood (z Kalebem With a K) pokonała Susan (z Deonną Purrazzo). Dashwood sięgnęła po mikrofon po wygranej i pochwaliła własne zwycięstwo. Zapytała Deonnę, czy właśnie widziała, co zrobiła. Purrazzo potraktował to jako zaproszenie do wejścia na ring. Tenille powiedziała, że ​​ma imponującą passę, ale patrząc z szerszej perspektywy, ona jest lepsza i bardziej wpływowa niż Purrazzo. Deonna nie stałaby teraz na ringu bez wszystkiego, co zrobiła Tenille dla świata kobiecego wrestlingu. Po chwili Purrazzo odeszła.

Brian Myers powiedział, że w życiu i pro wrestlingu ewoluował i rozwijał się, ale Matt Cardona wciąż jest zagubiony i myśli, że Myers jest mu coś winien po udanej serii YouTube sprzed dekady. On ruszył dalej i pojawił się Cardona. Widzi wyraźnie, że na Rebellion musi sie nim zająć.

Dalsze wypowiedzi zawodników Impact Wrestling o nadchodzącej walce wieczoru Rebellion.

Sami Callihan włamał się na wizję. Powiedział, że widział coś w Treyu Miguelu, ale ten odrzucił jego propozycję. Wobec tego musi zrobić z niego przykład w Last Man Standing matchu. Trey będzie miał randkę z maszyną śmierci. Nie da mu szansy na stanięcie na nogi i pokazanie światu, że ma odrobinę pasji. Upewni się, że Trey nigdy więcej nie będzie chodził.

W trzeciej walce Shera (z Rohitem Raju) pokonał Jake'a Somethinga.

Przeszliśmy do Treya Miguela i jego trenera, przebywających w swojej szkole treningowej. Zawodnik powiedział, że Sami zrobił wszystko, co w jego mocy, aby nie szanować jego i tej szkoły. Dlaczego musi wykazać się Callihanowi przed wszystkich ludzi. Powiedziano mu, że nie musi niczego udowadniać Samiemu, ale musi pokazać światu, z czego jest zrobiony. Zamierza oderwać nogi Callihana i powiesić je na ścianie. Następnie pokazano montaż treningowy Miguela przygotowującego się do Last Man Standing matchu.

Wideo reklamujące pojedynek o Impact X Division Championship.

Rich Swann przybył na ring, aby powiedzieć kilka słów. W zeszłym tygodniu Omega wyciągnął do niego rękę. Rich spojrzał na tę rękę i popełnił błąd. Ośmielał Omegę, aby ten  przyszedł na ring i spróbował zrobić to ponownie. Omega i Don Callis pojawili się na ekranie, mówiąc, że nie mogą być dziś w budynku. Powiedzieli, że nie muszą tam być, ponieważ będą uświetniać program Impact co tydzień. Omega powiedział, że możesz pomyśleć, że wszystkie jego tytuły sprawią, że ma prawo do swojego ego. Zapytał, jak złe będzie to ego, kiedy doda kolejne mistrzostwo do tej kolekcji. Będzie potrzebował innego domu w innym kraju z innym szwajcarskim kontem bankowym. Ostrzegł wszystkich z wyprzedzeniem, co się wydarzy. Na Rebellion będzie to ostatni dzień Richa Swanna jako mistrza, ale kolejny krok w światowej karierze Kenny'ego Omegi.

Dawno niewidziany Moose postanowił porozmawiać z jego pogromcą. Powiedział, że jest tutaj, aby pogratulować Swannowi. Długo zastanawiał się, co wydarzyło się na Sacrifice. Jest tu dziś, aby udzielić Swannowi kilku rad. Na Rebellion zmierzy się z kimś, kto nazywa siebie bogiem profesjonalnych zapasów. Swann powinien być przygotowany, ponieważ już zmierzył się z Bogiem Wrestlingu, Moosem. Omega mógł przypiąć Swanna, ale kto naprawdę go skrzywdził i pokazał mu, czym jest ból? Oboje znają odpowiedź na to pytanie. Łoś powiedział, że jest większy, szybszy i bardziej wyszkolony niż Kenny Omega, ale Omega ma coś, czego Łoś nie miał - trzy marionetki, które zrobią wszystko, co Omega im każe. Moose życzył mu powodzenia na Rebellion. Poradził Swannowi, żeby lepiej nie stracił tytułów Impactu i TNA na rzecz Omegi, bo inaczej poniesie konsekwencje.

Po raz kolejny zawodnicy Impact życzyli Swannowi szczęścia.

Winieta powracającej Taylor Wilde.

W czwartej walce Jordynne Grace pokonała Kierę Hogan w wyniku DQ, gdy zaatakowała ją Tasha Steelz. Mistrzynie skupiły się na przeciwniczce, nie widząc że zza kulis wybiegła Rachel Ellering. Face'owe zawodniczki przegoniły Hogan i Steelz z ringu. Wtedy Grace ogłosiła, że Ellering będzie jej partnerką na Rebellion.

Impact Tag Team Championi FinJuice wygłosili promo z Japonii, kpiąc z ostatniej mowy The Good Brothers. Są najlepszym zespołem na świecie i udowodnią to na Rebellion.

Wideo prezentujące zwycięstwo Richa Swanna nad Moosem na Sacrifice i konfrontację z Kennym Omegą.

W walce wieczoru Eric Young (z Violent By Design) pokonał Eddiego Edwardsa (z Jamesem Stormem, Chrisem Sabinem i Williem Mackiem). Po walce oba zespoły wdały się w bijatykę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz